Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hol tudnék társat találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék társat találni mozgássérült férfiként? 27/F

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy egészségesekkel jártam mindig iskolába, egyetemre, de ők velem sose akartak összejönni, csak barátként kezeltek a lányok, vagy kihasználtak.

Egyrészt nagyon vágyom a szexre, mert még sose volt benne részem, másrészt a gyengédségre, megértésre is.

Ez a kettősség van bennem: szexmániás és megértő, igazi társat keresek.

A netes társkeresőkön rám se néznek a nők, olyat ne is ajánljon senki.

És a mozgássérült, fogyatékos nők sem érdekelnek.


2012. máj. 11. 15:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
77%
Ja, hogy téged fogadjanak el mozgássérültként, de te nem fogadsz el mást úgy.
2012. máj. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem az a legundorítóbb dolog, ha valkit ezért elítélnek, de sajnos azt nem lehet senkitől elvárni, hogy ilyen problémákat is magára vállaljon egy kapcsolattal. Ez nem azt jelenti, hogy nem fogsz ilyen lányt találni, csak jóval nehezebb lesz. Én ha tényleg szeretnék valakit, nem érdekelne, hogy mozgássérült, úgy szeretném, ahogy van. (A volt barátom szívbeteg volt, mégsem zavart, elfogadtam és próbáltam támogatni.)
2012. máj. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
94%

Első, ez olyan, mint: "Vak vezet világtalant". Ha én mozgássérült lennék, biztos, hogy nem akarnék én sem szintén mozgássérült társat.


Nekem nem lenne ezzel problémám, volt már, hogy egy kerekesszékes ember megtetszett, csak foglalt volt. De nem amiatt tetszett, hogy mozgássérült, hanem ennek ellenére. Nem biztos, hogy a mozgáskorlátozottságoddal van a baj, lehet, hogy egyszerűen csúnya az arcod, vagy jellembeli hibáid vannak.

2012. máj. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Lehet, hogy ezért lepontoznak, de szerintem keress fizetőset.


Nem olyan nagy szám az a párkapcsolat, csak a média lihegi túl, meg a csajok. Egy férfi szabad és a kapcsolat csak lánc.


Tudom, hogy nehéz elhinni, de egy párkapcsolat egyáltalán nem oldaná meg a problémáidat.


Én a helyedben dolgoznék, ahogy csak tudok, és ha kedvem szottyanna egy nőhöz, akkor befizetnék.


Hidd el, hogy a munka ezerszer fontosabb, mint a nők!

2012. máj. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Egész életemben egészségesek közt éltem, rá se tudok nézni egy mozgássérült nőre, nekem az taszító.

Attól, hogy én mozgássérült vagyok még van szemem és szépérzékem, meg szexuális vágyaim, amiket egy szép, kedves, okos, egészséges nővel szeretnék megélni.


A legtöbben eddig azt mondták, hogy keressek nyomorék párt... ez annyira megalázó nekem, mintha nekem csak a hibás áru juthatna.

2012. máj. 13. 12:39
 6/14 anonim ***** válasza:
88%

Akkor magadat is hibás árunak tartod?


EZ így tényleg elég ironikus... Én azt hittem a bonyolultsága miatt nem szeretnél kerekesszékes társat, de hogy taszítónak találod, az elég kiábrándító. Lehet azért nincs (és nem volt eddig) barátnőd, mert egy válogatós bunkó vagy? Akinek ilyen a jelleme még alkalmazottnak sem venném fel, nemhogy a társa legyek egy párkapcsolatban...

2012. máj. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok kerekesszékes, csak nagyon súlyos gerincferdüléssel, nyitott hátgerinccel és végtag deformitással születtem.


A mozgássérültek többsége szellemileg nem egy szinten van velem. Én rendes sulikba jártam, egyetemre, egészségesekkel, diplomás vagyok. Egyszerűen ilyen szinten több az ép lány, mint a mozgássérült. Én épekkel ismerkedtem, haverkodtam mindig, sose nyomorékokkal. Ezért én ilyenekkel vágyom kapcsolatra is.


Magamat csak testileg tartom "selejtesnek", de szellemileg nem. A fogyatékosok nagy része meg nem diplomás, nem értelmes, ápolt, szép ember.

2012. máj. 13. 13:22
 8/14 anonim ***** válasza:
85%

Nem értek egyet veled, nincs sok mozgáskorlátozott ismerősöm, de akad néhány, mind ápolt, igényes, intelligens ember. Van köztük művész, informatikus...stb. Lehet, hogy rossz helyen ismerkedsz.


Miben nyilvánul meg a mozgáskorlátozottságod? Ha egy kerekesszékeshez mérve "túl normális vagy", de az egészségesekhez képest meg "nyomorék" (elnézést a szóhasználatért). Csak kíváncsi vagyok.

2012. máj. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

egyértelműen látszik rajtam, hogy nem vagyok egészséges testileg, de szellemileg teljesen ép vagyok

görbe a hátam több ponton, alacsony vagyok és eléggé sántítok, a végtagjaim vékonyak, látszik rajtuk, hogy nem épek, de működnek

az arcom kb rendben van, nem vagyok csúnya, csak az orrom ferde kissé


nem tudnék mit kezdeni egy kerekesszékessel, én egészségesek közt nőttem fel, szexuálisan is ők vonzanak, mindig is egészséges osztálytársaim, barátaim voltak

engem abszolút nem érdekelnek a mozgássérültek mint párkapcsolati partnerek

egy mozgássérültnek csak mozgássérült párja lehet?

és ha nem szerelmes belé, mert nem tetszik neki sem külsőre, sem a személyisége? Ha egy egészségesbe vagyok szerelmes, akkor is inkább válasszak egy "magamfajtát"?

2012. máj. 13. 13:41
 10/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem kötelező, de az sem valami szimpatikus hozzáállás, hogy egy a "sérülteket" élből elutasítod. (sérült nem feltétlen kerekesszékes)
2012. máj. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!