Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet, hogy egyik csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egyik csaj teljesen oda van értem, a másik meg semennyire nem tart vonzónak?

Figyelt kérdés
Általánosságban. Én magamat max átlagos kinézetűnek tartom, és kb a visszajelzések is ilyenek, nem voltam a lányok figyelmének a középpontjában soha. Mégis, van néhány lány, aki nem csak hogy vonzódik hozzám, de még azt is hiszi, hogy biztos nagykanállal falom a nőket, meg minden csajnak én kellek. Más csajoknál meg 0 esélyem. Mi lehet ennek az oka? Valamivel olyan benyomást tettem rájuk, amiért így élek a fejükben? Vagy nekik eltér az átlagtól az ideáljuk?
2012. máj. 9. 18:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Most nem sértésből, de ti férfiak egyszerűbben működtök ilyen szempontból, de átlagban a nők nem, sok minden fontos. (külső mellé rögtön figyeljük a belsőt, a hormonokról nem is beszélve, amik láthatatlanok)
2012. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!