Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet, hogy egyik csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy egyik csaj teljesen oda van értem, a másik meg semennyire nem tart vonzónak?

Figyelt kérdés
Általánosságban. Én magamat max átlagos kinézetűnek tartom, és kb a visszajelzések is ilyenek, nem voltam a lányok figyelmének a középpontjában soha. Mégis, van néhány lány, aki nem csak hogy vonzódik hozzám, de még azt is hiszi, hogy biztos nagykanállal falom a nőket, meg minden csajnak én kellek. Más csajoknál meg 0 esélyem. Mi lehet ennek az oka? Valamivel olyan benyomást tettem rájuk, amiért így élek a fejükben? Vagy nekik eltér az átlagtól az ideáljuk?
2012. máj. 9. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mindenki másmilyen...

egyébként miből veszed, hogy így gondolják? esetleg mondták? és el is hiszed nekik?

2012. máj. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mondták, miért ne hinném el?
2012. máj. 9. 18:59
 3/11 anonim ***** válasza:

te tudod... :D

egyébként mindenkinek más az ideálja, szóval miért ne lenne lehetséges a dolog?!

2012. máj. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lehet, hogy egyes csajok bejonnek neked, masok meg nem? Buta kerdes...
2012. máj. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jelentem a hajdú-bihari srác pont ugyanígy van ezzel.


Tiszta agyrém az egész, nem tudom ronda vagyok vagy helyes emiatt.


Bár én rondának tartottam mindig is magam, haverok szerint inkább átlagos vagyok. De hát a haverok már csak ilyenek. :D

2012. máj. 9. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De azért amelyik csaj nekem tetszik, az a pasik 95%-ának szintén, és amelyikre azt mondom hogy csúnya, arra meg a 95% ugyanezt mondaná. Érted.
2012. máj. 9. 19:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Erre ne vegyel merget.
2012. máj. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De gustibus non est disputandum.
2012. máj. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem tetszhetsz mindenkinek mert mindenkinek más tetszik ennyire egyszerű.:)
2012. máj. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 GyRoS válasza:
Mindenkinek más az ízlése. ;)
2012. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!