Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már több mint egy éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy éve van barátnőm, szeretem is, mégis egy másik csaj rám akaszkodik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,aki itt lakik nem messze, és először csak szemezgettünk, aztán egyszer felvett egy fals msn címen, h megtudjon 1-2 dolgot, de már akkor sejtettem, h ő lehet az. Azóta is szoktunk msn-ezni, és folyton találkozni akar velem, h ahogy mondja, " jobban megismerjük egymást, és barátok legyünk". De én alapból nem szoktam egyik ismerősömmel sem találkozni, mert nem akarok, nekem bőven elég, ha msn-et beszélek velük, vagy találkozom velük a buszon, suliban.

De ezt ő nem tudja felfogni. Még kezdetekben írta, h nagyon bejövök neki, és izgatom is, és le is feküdne velem. De én nem akarom megcsalni a barátnőmeT!


2009. jún. 7. 11:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne csald meg, és mondd meg öszintén ezt ennek a csajnak is.... Miért kell mindent túlbonyolítani ...
2009. jún. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy erélyes odamondás után (bocs, de nem vagyok rád kíváncsi, a barátnőmet szeretem, és épp elég ismerősöm van) fogod, és tiltod, törlöd. Ennyi. Nehogymár!
2009. jún. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

nem akarom letiltani, elég lenne azt tudni, hogyan értessem meg vele, h a nem, az nem.

Már 20 féle módon elmondtam, h miért nem találkozom vele csak úgy.

De ő mindig jön, h meg akar ismerni, h barátok legyünk...

2009. jún. 7. 11:50
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudod mit? :D Engedj neki! :D

Egyezz bele a találkozóba!

De!

Ne felejtsd el megbeszélni a "randit" a barátnőddel is, vagyis, vidd magaddal őt is. :)

Ennél hatásosabb módszer nem lesz arra, hogy lepattintsd! :)

Én lány vagyok, és magamból indulok ki: nagyra értékelném, ha a Kedvesem is bevonna a dologba, ha máshogy nem tudja lerázni a nem kívánatos személyt. :)

2009. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
barátnőm halálosan féltékeny típus, még csak az kellene, utána megnézhetném magam
2009. jún. 7. 11:58
 6/14 anonim ***** válasza:

Pff... Akkor nem tudom, akkor add meg a címét a csajszinak, majd én elintézem :P

Vagy fogd sokkal jobban vissza magad, ritkán válaszolj, lekezelően, unalmasan, ne legyél fönn olyan gyakran msnen, fokozatosan építsd le...

2009. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nem írok rá soha, alig válaszolok, már vagy 3szor sikerült kb végig sérteni, és 1-2 napra rá írt, hogy "bocsi, h ilyen hülye voltam"
2009. jún. 7. 12:02
 8/14 anonim ***** válasza:

:) Úgy látom azért érdekel téged ez a másik lány is. Tudod, mindenkinek imponál, ha bejön másnak is, nem csak a barátjának-barátnőjének. De először is, ez nem azt jelenti, hogy más lány nem tart vonzónak kettőjükön kívül, csak más nem nyomul rád. :)

Elég fiatal lehetsz, és nem nagyon van tapasztalatod lányokkal, azt hiszem. Ha idősebb lennél, talán tudnál sokmindenre magadtól is válaszolni. A kérdés az, hogy szereted-e a barátnődet, vagy csak félsz kilépni mert nem akarod megbántani őt. Szánalomból, vagy azért mert nem vagy bátor, nem szabad valakivel együtt maradni. Ehhez mág fiatal vagy.

A második, hogy el kell gondolkodnod, mit várhatsz ettől a nyomulós lánytól. Ő nem haverkodni akar veled, ez világos. Tehát csak a saját egódnak tetszhet, hogy udvarolgat neked :) Ha mégis összejönnél vele, és mondjuk szakítanál a barátnőddel, akkor meg itt a kérdés hogy mit várhatsz tőle. Először is ez egy nyomulós nő, nem hagy ám neked békét. Lehet vele jókat szexelni ,az valószínű. De az van a mit ő akar, vagy faképnél hagy és keres más pasit akit elkezd szédíteni. Szerintem nem egy megértő és kedves valaki. De ettől függetlenül belemehetsz a játékba, csak arra vigyázz, hogy a barátnődből ne csinlj hülyét, tehát előbb szakíts vele.


Ha viszont eldöntöd, és úgy érzed, hogy szerelmes vagy a jelenlegi barátnődbe, akkor egyértelműen, és határozottan zárd ki az msn-ből és az életedből a másik csajt. Megmondod, hogy kedves vagy, de nem, mert a barátnőmet szeretem és nem vagyok rád kíváncsi. És letörlöd. Nem kell vele szóba állni. Ez a barátság nem vezet jóra.


Hadd meséljek egy személyeset neked. Nekem is van egy kezdődő kapcsolatom, de vizsgák és egyebek miatt a pasi nem ér annyit rá mint jó lenne. Általában telefon vagy msn van. De kedves és úgy érzem egyébként megfelelne nekem. Ezért úgy döntöttem kivárom mi alakul. Közben megkeresett egy másik hapsi, hogy egy barátnőmtől kérte el a telefonszámomat, mert nagyon szimpi vagyok neki. Kérdezte van-e valakim. Én azt mondtam, hogy képben van valaki, akivel egyelőre nehézkes a dolog, de kivárám, mi lesz. Ezért megköszöntem neki az érdeklődést, és abban maradtunk, ha mégsem jön össze a dolog, akkor megkeresem őt. Szerintem így korrekt. Nyilván nekem is nagyon jól esett hogy tetszem neki :) De ez nem jelenti azt, hogy sok más pasinak nem tetszem ugyanúgy, de meg kell találni azt, akire tényleg lehet számítani.


Azt a lányt válaszd akit boldoggá akarsz tenni.


30/N

2009. jún. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok :) szerintem ha nem válaszolsz semmire, az elég. Teljesen ignoráld. Még sértést se kell neki visszaírni. semmit.
2009. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

20 múltam.

Barátnőmet szeretem nagyon, viszont azt is elhatároztam, hogy ha ennek egyszer majd vége lesz,akkor nem lesz komolya kapcsolatom egy ideig, csak portyázok majd 1-2 csajt néha

2009. jún. 7. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!