Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Már több mint egy éve van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több mint egy éve van barátnőm, szeretem is, mégis egy másik csaj rám akaszkodik! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,aki itt lakik nem messze, és először csak szemezgettünk, aztán egyszer felvett egy fals msn címen, h megtudjon 1-2 dolgot, de már akkor sejtettem, h ő lehet az. Azóta is szoktunk msn-ezni, és folyton találkozni akar velem, h ahogy mondja, " jobban megismerjük egymást, és barátok legyünk". De én alapból nem szoktam egyik ismerősömmel sem találkozni, mert nem akarok, nekem bőven elég, ha msn-et beszélek velük, vagy találkozom velük a buszon, suliban.

De ezt ő nem tudja felfogni. Még kezdetekben írta, h nagyon bejövök neki, és izgatom is, és le is feküdne velem. De én nem akarom megcsalni a barátnőmeT!


2009. jún. 7. 11:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

a 12:04-es vagyok megint.

Hűha, ez nem hangzik túl jól amit az előbb írtál. Csak tudod nehogy megbánd a dolgaidat.

Az előző barátom bátyja mesélt a barátomnak ilyesmit. Ő nagyon korán nősült, mert el akart szabadulni otthonról. Már van két gyerek, meg 20 év házasság. Aztán ilyeneket mondott a barátomnak, hogy hű de megbánta hogy annak idején nem voltak kalandjai, pedig mennyi lehetősége lett volna rá (mert egyébként egy jóképű pali)... Ez nem hangzott valami jól.


Nos, akkor gondolkozz, ténylegesen mit szeretnél. :) Ettől nem vagy rossz ember. De olyasmit fenntartani, ami nem tesz maradéktalanul boldoggá, nem szabad. Persze gondok mindig vannak, de alapvetően ha ott motoszkál benned, hogy milyen lehet mással... akkor az nem jó.


De lehet hogy most csak ilyened van, és elmúlik. Várj egy kicsit és kérj tanácsot okosabbtól és tapasztaltabbtól. :) Nehéz dolgok ezek.

2009. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Elgondolkodtatott a 30 éves nő válasza. Ha igazán le akarnád építeni a lányt, akkor megtalálnád a módját... Annyi ötletet adtunk már, de az egyik nem elég hatásos, a másik viszont túl drasztikus, és te nem akarod bántani szegényt...

Ha tényleg annyira idegesítene a másik lány, akkor nem törődnél azzal, hogy neki mennyire esik rosszul, ha lepattintod, hiszen a barátnődet szereted...

Ha meg nem annyira fontos mégsem a barátnőd, akkor légy vele tisztességes!

Bármit mondunk, neked úgysem fog tetszeni.

Ha nem írsz vissza, nem adja föl, ha nem törlöd le, nem adja föl, gondolod, hogy ilyen hozzáállással (mint ami neked van) valaha is föl fogja adni? Nagyon is tetszik neki, hogy te vevő vagy rá meg a dolgaira, csak maximum nem mered magadnak sem bevallani, nem hogy nekünk.

Ha pedig tényleg nem vagy rá kíváncsi,és tényleg el szeretnéd érni, hogy békén hagyjon, akkor igenis drasztikus módon szakíts meg vele minden kapcsolatot! És nem "azért maradjunk barátok", mert azzal nem csak hogy reményt keltesz benne, de még a lovat is alá adod.

Igazán ezt akarod? Mert akkor csak rajta!

Egyrészt a csaj is ostoba, ha nem ért, vagy csak nem akar érteni (ezt tartom valószínűbbnek) a jelekből, másrészt - ne haragudj, hogy ezt mondom, de - te is az vagy, mert azt hiszed, hogy kevésbé csúnya módszerekkel nagyobb sikert tudsz elérni...

Gondolkozz el ezeken, és lépj!

2009. jún. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Szerintem monnd meg neki őszintén, hogy bocs, de nekem egyáltalán nem jösz e, és hogy nem is fogsz, mert én szeretem a barátnőmet, és engem még az se zavar ha szeretsz, csak kopj le. Én valami ilyesmit mondanék, és én is csaj vagyok, és én tuti,hogy ha így beszólna nekem valaki inkább lekopnék róla. (személyes tapasztalat)
2009. jún. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az ideje a coming outodnak. Közöld a nővel, hogy homár vagy, és csak a pénzéért jársz a barátnőddel. Remélhetőleg ezek után már nem akar mindenáron "barátkozni" veled.
2009. jún. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!