Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy lányba, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy lányba, aki szerintem nem úgy érez irántam. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Fősulin csoporttársak vagyunk,így gyakran találkozunk,és már több hónapja tetszik,és pár hónapja elkezdtem megismerkedni vele,és hát belé szerettem lassacskán. Nagyon jó érzés látni őt,nyugalommal tölt el,de a sok csalódás olyanná tett,hogy én már nem merek hinni benne,hogy szerethet engem,akit én szeretek. Mindig megpróbálom kizárni,de soha nem jön össze. Megpróbálom nem rá gondolni,de nem megy. Túlságosan szeretem. Egyébként egyre közvetlenebb velem,egyre barátságosabb,volt már hogy megsimogatott,meg többször szemeztünk,megérintett, meg sétáltunk is többször, de velem már többször előfordult h ezt láttam egy lányon,és aztán kiderült h nem is akart semmit csak én értettem félre,így már nem merek hinni ebben,h szerethet bármelyik is. Ez a lány nagyon kedves a számomra,és egyfolytában vele lennék,de mégis visszafogom magam,és csak ritkán megyek oda hozzá,h nehogy azt higgye h nyomulok vagy ilyesmi,én már nem viselnék el még egy csalódást,azt meg nem akarom,h megromoljon a jó viszonyunk. Szóval értitek. Amúgy elég vagánynak tartom magam,és sajnos kicsit bunkó is vagyok,meg antiszoc hozzá,ő meg épp ellenkezőleg,mindenkivel nyitott ,barátságos,és kedves,ezért is gondolom,h miért épp én kellenék neki. Na hát ez a helyzet,tu hogy szabadulnátok ki egy ilyen ördögi körből?

2012. máj. 9. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, el kéne hívni egy randira. Például.
2012. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mégis mit veszíthetsz?
2012. máj. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ha elszúrom akkor az egész csoport rajtam fog röhögni,és onnantól már próbálkozhatok akárkinél,nem lesz esélyem.
2012. máj. 9. 16:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Miért röhögnének rajtad? Basszus nem általános iskolások vagytok, hanem egyetemisták.

Aki ilyenen röhög, annak amennyi esze van kb. még fél évig lesz a csoporttársad.

2012. máj. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek ezek alapján amit leírtam lehet esélyem nála?
2012. máj. 9. 16:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne?
2012. máj. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát nemtom,engem már annyi csalódás ért,h nem is zavartatom magam különösebben,végül is megpróbálhatom, neki amúgy sincs fogalma róla,h én szeretem,mert ügyesen palástolom,max annyit láthat h a többi emberrel rohadt bunkó vagyok,vele pedig igyekszem normális lenni,mint egy baráttal,úgy beszélek vele,azt ennyi. Ő meg néha olyan jeleket ad le,amik félreérthetőek is lehetnek,amúgy elég csipkelődő velem,bír engem,de azt is a szemembe mondja ha nem tetszik neki valami a stílusomban.
2012. máj. 9. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!