Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy fiúba (? )...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba (? ) DE. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú, két hónapja ismertem meg, nagyon tetszett. Azt hiszem, beleszerettem. Tegnap beszélgettünk és viccelődtem, hogy olyan lányos a feje, erre végül elmondta, hogy tényleg, igazából lánynak született, de fiúnak érzi magát..?!?


De am nem feltűnő, a hangja sem, a viselkedése sem lányos. Csak néha az arca, és erre...?!

Most mit tegyek? Megőrülök.. Nagyon rossz.. Nem tudok másra gondolni, csak rá de most meg ez... Nem akarom megbántani, de ez olyan bizarr, hogy a lába közt neki az van, mint nekem, meg... az egész. És akkor nem is ez a neve, amit mondott nekem. Nagyon kedvelem, de ez sokkolt.. Ilyenkor mi van?


2012. ápr. 18. 11:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felejtsd el őt, mint fiút és csak szimplán maradj a barátnője. Ha nem sikerül kiszeretni belőle, akkor pedig kénytelen leszel búcsút venni tőle.
2012. ápr. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ésmi van akkor ha most viccelt? :D
2012. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vannak különös esetek, döntsd el: lányt is képes vagy szeretni lányként, avagy nem. Ha nem, próbáld elfelejteni.


Erősen javaslom számodra az Intim fejlövés c. magyar filmet.

2012. ápr. 18. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!