Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy 19 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy 19 éves fiúba (néhány honap mulva lesz 20). Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szabad ezt?? Mert én nemsokára 15 leszek. Nem vagyok hozzá túl fiatal? Van úgy hogy csak a szexre megy??
2009. febr. 7. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan, mind a nőknél, mind a férfiaknál. De ha nem próbálkozol, soha nem fogod megtudni.
2009. febr. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem biztos, hogy ő 20 évesen ugyanazt akarja majd ,mint te 15 évesen! Remélem érted!
2009. febr. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

a kérdéseidre válaszolva:

1. Szabad ezt?? - De még mennyire! /habár szüleid tuti nem ezt mondanák/ valamint törvényileg csak 16 éves kortót "megengedett" a nemi élet, de ez mostanában mindenkit hidegen hagy.


2. Nem vagyok túl fiatal? - Nem, nem vagy túl fiatal!


A korkülönbség nem igazán számít, de környezetem példáiból azt tudom mondani hogy azért vigyázz hogy ne legyél túl gyerekes, nyávogós mert "kis csitri" -nek tűnhetsz a szemében és ezt a legtöbb fiú nem szereti.

Próbálj az ő "komolyságához igazodni, és akkor nem lesz gond.


3. Van úgy hogy csak a szexre megy?? - Hát bizony van ilyen.


A sráctól függ hogy csak a kihasználós típus vagy az aki szeretni is tud.

Mindenképpen számolnod kell azzal hogy sok srác csak ki akar használni, ha szerencséd van akkor ő nem közéjük tartozik és jöhet egy szép románc.


Sok sikert!

2009. febr. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
58%

@ 08:41

Már régen leszállították 14 évre a korhatárt!

2009. febr. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát-hát-hát... én 15,5 voltam, mikor első barátommal összejöttünk és ő 22. Plussz pont volt, hogy édesapám ismerte és maximálisan megbízott benne...

de mi nem fekedtünk le, ami azt illeti eszünkbe se jutott, pedig a libidóm sose volt épp kicsi (legalábbbis egy egészséges kamasz lány kiváncsisága mindenképp bennem volt :D), de valahogy az, hogy ennyi idősen elveszítsem a szüzességem, az nekem nem... és miután szakítottunk kiderült - amin mai napig csodálkozom - hogy a barátom le se feküdt volna velem, mert bár imádott, és velem akart maradni, de még túl fiatalnak talált..


A következő viszont ugyanez a korosztály volt és természetesen minden további nélkül lefektetett volna azonnal... csak akkor már -szerencsémre - tudtam milyen az, ha valakit megbecsülnek.


Félreértés ne essék! A megbecsülés nem egyenlő azzal, hogy nem fekszik le veled! :D:D Csak átgondolt, és egy ilyen korú lánynál vigyáz, hogy meddig és főként milyen gyorsan megy. Szóval ha szereted, és ő is... akkor miért ne?... Az, hogy feltetted ezt a kérdést, az már valószínűsíti, hogy nem fogsz azonnal beleugrani valami hülyeségbe, és nem hagyod magad kihasználni.

Sok sikert! :)

2009. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én 15 és fél voltam, amikor összejöttem az akkor még 20, 4 hónap múlva 21 éves barátommal. most vagyok 17, és még együtt vagyunk. 16. szülinapom után pár héttel feküdtünk le. szüleim nem ellenezték annyira, mert tudják, hogy úgyis mindig az idősebbekkel jöttem ki. ez akár nálad is lehet így, hiszen a korodbeli fiúk nagy többsége még elég éretlen, és köztük több olyan van, szerintem, aki csak le akar feküdni, hogy legyen mit mesélni a haveroknak.
2009. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!