Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is kiábrándít ez a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kiábrándít ez a mai világ?

Figyelt kérdés

Hogy manapság már nem értékes egy érzelmes, romantikus fiú, aki őszintén tudna szeretni egy lányt, aki nem csalná meg, aki megbecsülné, tisztelné, nem úgy kezelné, mint egy tárgyat.


Manapság ehelyett a bunkó, vadbarom, nagypofájú, vagánykodó, gengszter fickók a kelendőek, akik lopnak, csalnak, hazudnak, vernek.



2012. máj. 8. 22:20
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Mármint ezekre a jellemzőkre értettem:" Manapság ehelyett a bunkó, vadbarom, nagypofájú, vagánykodó, gengszter fickók a kelendőek, akik lopnak, csalnak, hazudnak, vernek."


Le nem állnék ilyenekkel

2012. máj. 20. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
Ezzel az altalanositos sirankozassal, amiben megint minden no le van szolva az allitolagos szar izlese miatt csak azert, mert te nem kellesz nekik, te sem vagy egy erett gondolkodasu, szimpatikus szemelyiseg a szememben.
2012. máj. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
100%
kiábrándít, de nem emiatt. hanem amiatt, hogy emberi életeket teszne a törvény eszközeit felhasználva. legálisan gyilkolnak meg másokat.
2012. máj. 20. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:

ccchö apasik is ezt csinálják!

az utolsó előttinek meg igazat adok

2012. máj. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
ezt jól elbaltáztam. szóval emberi életeket tesznek tönkre törvényes eszközökkel, legálisnak álcázva a bűnt.
2012. máj. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:

ahogy több hasonló kérdésnél is leírták, ha a kacsa nem tud úszni nem a víz a hülye, nézz magadba mert valószínűleg benned van a hiba, ha igen akkor még kell változnod.

és nem, nem bunkó "menőcsávóvá"

tavaly még egyetértettem volna veled, de azóta sok víz lefolyt a dunán. én úgy döntöttem kideritem a visszautasítások okát, amikor megtudtam hát őszintén szólva végiggondolva a lányok helyében lettem volna én sem jártam volna magammal

lehetsz kedves, romantikus ha mellette unalmas és papucs (stb.) vagy, a nőknek kedves, romatikus, határozott (stb.), férfi!!!! kell

2012. máj. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Engem nem ábrándít ki. Számomra inkább az érzelmes, rendes férfiak vannak előnyben. Ha van kedved ismerkedni írhatsz.:)


21/N

2012. máj. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:

Igen, kiábrándító, de még kiábrándítóbb, hogy milyen kevés az elsőként elmondott férfi.

Nem jut belőle minden nőnek, aki olyat akar.

2012. máj. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

"A csajoknak ezek kellenek tehát sok ember ilyenné válik h legyen csaja"


Helyesen: a média elhitetni, hogy a lányoknak ilyenek kellenek, ezért váljanak ilyenekké a fiúk, hogy legyen csajuk. Sajnos sok az érzelmi fogyatékos, valláskárosult antiszakrális, agyatlan hülye, aki elhiszi, és beveszi.

A lányokkal meg azt hiteti el a média, hogy ilyen a jó csávó.

Lássatok már át a szitán!

2012. máj. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
Gyakorikerdesek.hu, nem ittsirankoz.hu, és nem itt.sird.ki.magadbol.a.sikertelenséged.hu. Ha tudod, mi jön be a csajoknak, miért nem csinálod Te is úgy?
2012. máj. 20. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!