Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mást is kiábrándít ez a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mást is kiábrándít ez a mai világ?

Figyelt kérdés

Hogy manapság már nem értékes egy érzelmes, romantikus fiú, aki őszintén tudna szeretni egy lányt, aki nem csalná meg, aki megbecsülné, tisztelné, nem úgy kezelné, mint egy tárgyat.


Manapság ehelyett a bunkó, vadbarom, nagypofájú, vagánykodó, gengszter fickók a kelendőek, akik lopnak, csalnak, hazudnak, vernek.



2012. máj. 8. 22:20
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
ajj már írni se tudok túl fáradt vagyok bocsi:vannak de le vannak szarva*
2012. máj. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
Tudod nekem nem volt egyszerű gyerek korom csináltam sok baromságot és választhattam volna a teáltalad ún. gengszter életet de nem tettem és csak még jobban megtanított az egész igazán szeretni és megbecsülni a másikat mert amikor majd azt veszik észre azok az emberek akikről írtál ,hogy hiába menők mikor tré van nincs mellettük senki!
2012. máj. 9. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:

Megoldàs:(nekem bejött)Hiàba szeretnèk egy romantikus ès èrzelmes làny lenni akinek olyan baràtja van aki egy igazi lovag,hatàrozott mègis vicces ès udvarias,aki RENDESEN elhív egy randira nem facen ír ràm h talizunk-e....Ehhez hasonlò fiùk ma màr csak a kèpzeletemben vannak(nem azt àllítom h a valòsàgban nincsenek de màr nem hiszek benne)

Szerintem vàlogass,legyèl tàvolságtartó amíg rendesen meg nem ismered az aktuàlis embert.Aki pedig nem tetszik azt udvariasan elutasítod(legyen bàrmilyen nagy àllat).Ne vàrd a herceget mert az nem fog jönni,ahhoz pàr èvszàzaddal koràbban kellett vna születni.Max egy olyat talàlhatsz akinaguon hasonlò a te kèpzeletbeli fiùdhoz:)

2012. máj. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és épp ez az, hogy vannak még rendes srácok, csak nektek a bunkó tahók kellenek.
2012. máj. 9. 15:35
 15/33 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a bunkó tahók kellenek. :)

De hát ilyen a szerencsénk, nem mindig talál rá könnyen az ember arra, amit keres.

2012. máj. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
De hát tulajdonképp szerintem semmit sem változott a világ, régen is ugyanez volt, csak akkor nem volt Internet.
2012. máj. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
A csajoknak ezek kellenek tehát sok ember ilyenné válik h legyen csaja
2012. máj. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 cefreng ***** válasza:
Én egy ilyen fiú vagyok.Viszont lányt még nem találtam.17f
2012. máj. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

mai világ?:)

régen is ez volt,sőt,akik ma a szigorított fegyházakban ülnek,többszörös gyilkosok,született bűnözők,ők 1000-2000 évvel ezelőtt a csataterek urai lehettek volna,nemesi címet szerezve és így bármelyik nőt.

pont,fordítva van mint gondolod.

szerintem sokkal inkább érzelmibb a mai világ,mint tettek alapján ítélkező.

tehát a hozzád hasonló nyavajások sokkal jobb esélyekkel indulnak,mert a régi korokban egyszerűen levágták volna az életképtelen fejed:).

2012. máj. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

itt a többség fiú 17-22 korosztály? mert a kislányok, vagy olyan lányoknak van szkségük ilyen pasikra akik felületesek, vagy éretlenek...de ti is fiatalok vagytok...mert ez nem igy van azért..

legyen művelt , lexikális tudás tem árt de nem feltétel, legyen férfi..amit ti irkáltk vagyis a kérdező..azok hülye buta gyerekek...tisztelet a kivételnek, akinél csal a látszat..de aki értelmesebb lány nem ezeket nézi.nekem meg alapbol kizárt h ilyen gyerek megtetszen...rögtön lehet látni ki milyen, pár szóbol is

25l

2012. máj. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!