Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzóbb egy külföldi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb egy külföldi ember mint egy helybeli ha nem is szép vagy nem jóképű?

Figyelt kérdés
Érdekességet nyújt ,vagy mivel tudnak többet még akkor is ha nem szép ,nem jóképű az akit kiszemeltünk?

2012. máj. 8. 09:39
 1/10 anonim ***** válasza:
hát több anyagi javakkal rendelkezik és érdekes is.
2012. máj. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egzotikum.
2012. máj. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért kell nektek néger lányok én ezt nem tudom megemészteni?!


Annyira sok szép lány van ilyen néger fickóval, hogy már fáj a szívem! :(

2012. máj. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rosszabbak tőlünk a románok vagy az ukránok?Én nem szeretem a fekete vagy sötét bőrű embereket én nem tudom de ráz a hideg a közelükben, a románok akik félvérek azok sötétek. Az ukránok fehérek azok olyan rangban állnak mint a magyarok?
2012. máj. 8. 10:02
 5/10 anonim ***** válasza:

"a románok akik félvérek azok sötétek"


Romanoknal vannak romak es romanok, nincsenek "felverek". A romanok nagyjabol ugyanojanok, mint a magyarok.

2012. máj. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Romaniaban, nem romanoknal, es ugyanolyan, ezt beneztem... :S
2012. máj. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A külföldi emberek gazdagabbak, főleg aki megengedheti, hogy itt utazzon, tanuljon.


Nekem rengeteg lány ismerősöm van, akik direkt külföldiekkel ismerkedtek meg hirdetés útján, mert ezáltal akartak jó anyagi körülmények közé kerülni.

Német, osztrák, norvég, angol, ír, francia férfiakkal jöttek össze a volt osztálytársnőim és mind megcsinálta a szerencséjét, pedig a pasijaik egytől-egyig elég csúnyák, ha magyarok lettek volna, a lányok rájuk sem néztek volna.

szóval pénz, jólét a megoldás kulcs


a férfiak meg szeretik az egzotikus nőket, szexuálisan vonzódnak egyesek hozzájuk

a nők meg a pénzre mennek

2012. máj. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
utolsó, ezt passzolom, lány vagyok, és külföldi párom (svájci) van, de én a mai napig elutasítom a pénzét, pedig lassan 1 évesek leszünk! Én mindig megdolgoztam a pénzemért, ha gazdag leszek, azt is önerőből, párom csak lelkileg segíthet, és az ölelésével:) Utolsó, nem mindenki ribi:)Ja, együtt élünk, mindketten dolgozunk!! Nálunk én fogtam meg őt, aztán lassan kölcsönös lett, ahogy jobban megismertem, rájöttem, hogy egy tüneményes, jószívű, kedves, szeretnivaló fiú, és, igen, jól néz ki!:) Sok irígy rib@nc le akarta rólam szedni:D
2012. máj. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

11:19


ott a pont, a kulfoldiek ugyanabban a tarsadalmi osztalyban sokkal gazdagabbak mint a kelet europaiak, ezert megy innen a sok rib@nc hozzajuk, tisztelet a keveske kivetelnek

2012. máj. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki a pénzzel próbál magyarázkodni, de ez azért nem teljesen így van.. Magyarországnál szegényebb helyről is kerülnek ide emberek. Nyilván Nyugat-Európában jobbak az anyagi körülmények, de azért még nem vagyunk a lista legalja.

Arra nem gondoltok, hogy másképp gondolkodnak?:) Én is külföldi sráccal járok, és az a helyzet, hogy sokkal kedvesebb és megértőbb mint a magyar fiúk többsége, mivel ahonnan ő jött, ott a család, a barátság és a vallás a legfontosabbak, nem a pénz.

És igen, nagyon másképp néz ki mint az európaiak, de ez nem hátrány... viszont előnynek sem túl nagy.:) inkább csak érdekes.

2012. máj. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!