Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ilyen lány manapság?

Figyelt kérdés
Aki igazán nőies, pontosabban inkább kislányos, félénk, kedves, törékeny testalkatú, alacsony, bájos, van benne valami amitől úgy érzem meg kell ölelnem és egész nap szeretgetnem. Akinek van humorérzéke is, megértő, odabújós és nagyon szeretetéhes, nem bánja, ha egy fiú gyakran megöleli, megpuszilja és ölébe ülteti, de nem az a típus, aki szétteszi a lábát mindenkinek.

2012. máj. 7. 20:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Van, de minden ilyennek van már egy jóképű pasija.
2012. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én ilyen vagyok, törékeny az alkaltom de hatalmasak a melleim sajnos, nem lógnak meg semmi csak az alakomhoz képest nagyok...világéletemben kisebb mellekrevágytam volna
2012. máj. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
rengetegen vannak, csak nyitott szemmel kell járni:)
2012. máj. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Gyufaszállal kipeckelt szemekkel sem látok egyet sem.
2012. máj. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én is ugyanilyen vagyok.
2012. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vannak

pl énis ilyen vagyok.

2012. máj. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

minden pont illik rám :) törékeny testalkat mellet alacsony is vagyok . 158 cm

18 l

2012. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!