Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van még ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még ilyen lány manapság?

Figyelt kérdés
Aki igazán nőies, pontosabban inkább kislányos, félénk, kedves, törékeny testalkatú, alacsony, bájos, van benne valami amitől úgy érzem meg kell ölelnem és egész nap szeretgetnem. Akinek van humorérzéke is, megértő, odabújós és nagyon szeretetéhes, nem bánja, ha egy fiú gyakran megöleli, megpuszilja és ölébe ülteti, de nem az a típus, aki szétteszi a lábát mindenkinek.

2012. máj. 7. 20:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Vannak. Miből gondolod, hogy nincsenek?
2012. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Életemben nem láttam ilyet, és most teljesen őszinte vagyok.
2012. máj. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nincs neked egy kisebb pedo hajlamod?! Am én sem láttam még ugyan ilyet!
2012. máj. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

vannak.

nektek mégis a ribancok kellenek.nalááám.

2012. máj. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hát én ilyesmi vagyok és ismerek még egy lányt aki hasonló...
2012. máj. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Nincs, szeretem a vékony, lapso lányokat, de azért látszódjon rajta, hogy már van melle és feneke, nőies alakja. Nem gerjedek 10 éves lapos kislányokra, ebben biztos vagyok.


Meg inkább a jellem a fontos, külsőre tényleg inkább kis aranyos legyen, kislányos, de ne legyen 14 alatti.

2012. máj. 7. 20:48
 7/17 anonim ***** válasza:

Én ilyen vagyok a törékeny testalkatot leszámítva. :)

És foglalt.

22/L

2012. máj. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Hát vannak egy páran de hiába,mert vagy máshol lakik vagy túl nagy a korkülnbség vagy nem tetszel neki nehéz ilyen lányt találni én is keresem.
2012. máj. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Neked gyerek kell nem barátnő. Illik is rá a pontos leírás egy kislányt mindig szeretget az apucija. Nagyon gyerek vagy még ha neked ez jelenti a NŐt.
2012. máj. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Mégis miért kell leszólni? Miért lenne ettől gyerek? Hogy lehetsz ennyire buta, ostoba, hogy szerinted emiatt kéne neki egy kislány? Azt várod egy nőtől, hogy kemény legyen mint egy férfi? Megértem ha neked nem az apró csajszik tetszenek, csak azt nem értem miért ilyen módon fejted ki a véleményed.
2012. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!