Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mi a véleményetek a BMW-s pasikról?

Figyelt kérdés

Tényleg előny, ha vkinek pl. ilyen kocsija van?

[link]


[link]


2009. jún. 24. 12:00
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
94%
Hát én az újakat nem szeretem... imádom a régi kocsikat/tankokat/buszt bármit, ami 10 évnél üregebb és kereke van :)
2009. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
94%
én tarfej vagyok :D de más okokból :D Az eszme örök ! De nekem egy fekete Ford Mustángom van .
2009. jún. 24. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
94%
Nálam nem előny. Nem a pénz vonz, hanem bizonyos külső belső tulajdonságok. :) Meg legyen jó az ágyban. :P
2009. jún. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
92%

szia.


A barátomnak és körének is a tiédhez hasonló bmw-je van, bár ők inkább csúszkálnak vele, élvezik az életet ezekkel. Nekem nem számít, nem ilyen autója volt mikor megismertem, viszont nagyon sok kiscsaj támad a barátainkra, a körből az egyik barátnő ezt mondta: "ezek a kis ribancok, hogy beülhessenek mellétek egy körre, lesz*pnának titeket a főtér közepén." Sajnos ez igaz, nem átlagolok életkort,de sokaknak ez a fontos. És sok lány az új bmw-ket imádja,nem a pasit nézi,az autót, sokszor hallom szép lányoktól, ha suzukiban ülne, nem kéne neki a saját barátja. Bmw-ben pedig nemcsak kopasz, kigyúrt emberek ülnek, ez túlzott általánosítás! Azért vigyázz az ilyen nőkkel, és menj trabival az első randira! :)

2009. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
92%
Az róla a véleményem, hogy vagy nagyon jó állása van, jó a fizetése,, hogy ilyen kocsit megengedhet magának, vagy az apukája elkényeztette és a feneke alá tolt egy jó autót Amúgy nem előny, nem érsz többet egy BMW-vel sem egy lány szemében mint egy biciklivel. Legalábbis nálam ez nem előny. Ugyanolyan pasi mint az akinek nincs kocsija.
2009. jún. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
94%

Menőzős, rongyrázós újgazdag kis p.csök.

az igazán módos emberek nem BMW-vel járnak, mert pontosan tudják, hogy a BMW az ilyen kis gyíkagyok státsszimbóluma.

szóval nem előny nálam, sőt hátrány.

2009. jún. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, hogy az aki BMW-t vesz, a rongyrázásért csinálja, és azért, hogy mutogathassa mennyi pénze van. Ez egy hülye sztereotípia. Az autó nem számít. Nem előny, és nem hátrány. Elég felszínes lehetsz, ha egy autó befolyásol a párválasztásban.
2009. jún. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
65%
én kopasz is szoktam lenni meg kigyúrt is vagyok és fehér sötétített ablaküvegű mercivel járok:Dvna rajta sportkipufogó és igenis megnézika csajok:D
2009. jún. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
91%
Mert felkelti az emberek figyelmét, de ott nem konkrétan rólad van szó, hanem az autót nézik. Amúgy egy férfi ugyan úgy megnézi az autódat. Talán még jobban, mint a lányok :). Az pedig egy dolog, hogy megnézik, de nem leszel tőle jobb pasi, és nem leszel nagyobb egy lány szemében.
2009. jún. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:
nem a pénzről van szó értsétek meg:D ha megáll egy ilyen autó és kiszáll belőle egy jófej srác, akkor mivan? akkor nemfog érdekelni,hogy BMW vagy moszkvics.. Te meg 17 éves lány, aki szeretsz buszt, tankot, autót, ami 10 évnél örgebb, ismeretlenül is belédszerettem :DDD
2009. jún. 24. 12:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!