Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ez ha barátnőmmel moziba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ez ha barátnőmmel moziba voltunk de a végére nem maradthatunk mert ő lekéste volna vagy lekéste még nem tudom a buszt. De a lényeg, hogy nem futottam ki vele hanem inkább hazasétáltam kb 5 percre?

Figyelt kérdés
2009. jún. 23. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Paraszt vagy....Mi van ha valami baja lesz a kis csajnak?? Főleg ha le is kési a buszt?? Akkor mit csinál,ott ül kint egyedül a hidegben a perverzek közt??? Legalább hívd fel és kérjél tőle bocsánatot....

Ha ő mondta,hogy ne menj,akkor is ki kellett volna kísérned...te vagy a férfi nem??!!

2009. jún. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha első randi volt, akkor ne várj többet.. :D

az én drágba barátom 4 év után se csinál/na ilyet vagy hasonlót..

2009. jún. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
8%
hát én nemtom, én lány vagyok, de sztem énsem várnám el, h pasim fusson velem a buszhoz, elküöszönni úgysincs idő, úgyis csak felpattanok, és huss. én nemvárnám el h ott lihegjen velem együtt, aztán meg sétáljon haza. teljesen felesleges. ha nem futni kellettvolna, hanem lazán elérte volna, akkor illik elkísérni, de így.....sztem nemkell.
2009. jún. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

hát ez jo nagy bunkoság az egyx100

ha haverral vagyok ott még őt is elkisérem nem hogy lányt!!

2009. jún. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
én elvárom a barátomtól hogy elkísérjen a buszomhoz és meg is várja amíg felszállok. igazából ez nem is elvárás, ez neki is TERMÉSZETES. amúgy a fiú haverjaim is mindig megvárják velem a buszom. szóval....
2009. jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!