Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lényeg a magyarázatban. Ké....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lényeg a magyarázatban. Ké. Rlek, segits. Etek nekem! (? ) 13/f

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok. Az egy évvel fiatalabb, szomszéd osztályban lévő gyönyörű lány nagyon tetszik. Fent van az MSN partnerlistámon, de még semmilyen lépést nem tettem annak érdekében hogy kifejezzem iránta való érzelmeimet. Félek. Ötletek, hogy hogyan közeledjek felé? Ő lenne az első barátnőm.13/f
2011. máj. 18. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Szünetben menj oda hozzá. Köszönj neki, mutatkozz be és kezdjél vele beszélgetni. Ha te is szimpatikus vagy neki, akkor jön a folytatás magától. Jobb személyesen, mint levelezgetni.
2011. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
msnen nincs mitől félni, mert ha esetleg röhögne rajtad azt ugysem látod... de nem hinném h röhögne, ugyhogy irj rá és célozgass rá h neked tetszik
2011. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Pl. írd meg neki msnen, hogy milyen szép a képen, de élőben még szebb, stb.. Én efféléket szoktam kapni.:)
2011. máj. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én nagyon szivesen beszélgetnék vele, csak nagyon félek.. Nemtudom mitől, csak félek :( Az osztályomban már minden havernak volt barátnője, csak nekem nem. Ezt persze ők nem tudják.
2011. máj. 18. 15:23
 5/9 A kérdező kommentje:
És ha efféléket szoktál kapni, olyankor mire gondolsz? :)
2011. máj. 18. 15:24
 6/9 anonim ***** válasza:

A kérdés első sorából rögtön lejött, hogy nem a nyelvtantanárodba lettél szerelmes...


Amúgy, csak írj rá, valami olyan témával kapcsolatban, ami mindkettőtöket érint, aztán érdeklődj, idővel tereld személyesebb irányba a beszélgetést.

2011. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hogy pl mire gondolok? Hát... pl: - Szia.Láttam ma suliba, hogy levágattad a hajadat.Sokkal jobban áll, mint a hosszú. Jó a felsőd, farmerod, stb.:D Amúgy nálunk is az osztályban én vagyok az egyetlen lány, akinek nem volt még barátja, és hidd el, nem maradtam le semmiről.
2011. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

- Szia, nagyon tetszik a farmerod :)

- kivagy??????????????????

Mifelénk ilyenek az emberek sajnos. Ha megmondom ki vagyok, akkor meg hogy : honnan van meg az msnem??????? jelzem egy millió kérdőjellel ellátva. Nemtudom, hogy ő ilyen-e, vagy csak annyit ir hogy kösz. Nem is lenne baj ha megkérdezné kivagyok, szóval ne értsetek férre, csak attól a sok kérdőjeltől azért zavarba jövök :) Biztos mindenkinek jobban esik ezt olvasni, pl: szia, köszi :) ki vagy? :)

2011. máj. 18. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Csak menj oda, és dumálj vele valamiről :) a lényeg hogy elkezdd a kontaktot felvenni vele. A bókolást egyelőre hagyjad, ha csaj lennék én utálnám ha valaki egyből bókolna, holott még nem is ismer..
2011. máj. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!