Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kellene kikezdeni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene kikezdeni egy kocsmáros csajjal?!

Figyelt kérdés

kocsmába ahova járok, egy szexi csajszi van.

kiképezett egy példány, mert szemezni nemnagyon lehet vele, sokakat lekoppintott már.

kihívás...és én ezt nagyon szeretem :PPP

ilyenekkel, ohgy meghívod italra, stb nem érsz el semmit, és a mosolyokkal is csínnyán bánik.

közömbös felém...iylen is ritkán van...mer tegy lány vagy utál engem...vagy nem kis érdeklödéssel van irántam...

kettö közt sose volt.

nagyon b*ssza fantáziámat ez a csajszi...akár egyéjszaka erejéig is..:P


2012. máj. 4. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
60%

meny be a kocsmába úgyhogy veled van 1 kecske amit pórázon fogsz


és mond ezt neki

"Nesze kecske csak neked csak most csak itt "


tuti siker :D

2012. máj. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
baz+ hagyd már a kiqrt kecskédet!!!!! :((( ááááá
2012. máj. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ezek a pultos csajok a legocsmányabb alkesz kocsmabútor palikkal is nagyon kedvesek, ha azok borravalót szoktak nekik hagyni...

Ennyi a titok, az ilyen lányok ebből élnek, nekem is volt ilyen nőm, tudom miről beszélek.

Masszőr csaj, pultos stb. ezek mind ilyen flegmák, amíg nem villantasz pénzt.


Ha meg kicsit értelmesebb, akkor elvből nem ismerkedik kocsmában, a munkahelyén. Nem ott akarja megismerni a szerelmét, és ebben igaza van.

Kocsmán kívül kellene megismerkedned vele, ott valószínűleg lazább, nyitottabb.

2012. máj. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
56%
költs el vagy 20 ezret töményekre és ne sajnáld a borravalót. azért ha behánynál azt inkább az utcán
2012. máj. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
sehogy
2012. máj. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!