Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! 16-18. Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! 16-18. Mennyire fontos, hogy a fiúnak hogy állnak a fogai? Nekem kicsit ferdék, és emiatt nem sok önbizalmam van .

Figyelt kérdés

2012. máj. 3. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lényeg.
2012. máj. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nagyon fontos, nem szeretem az igénytelen surmókat.
2012. máj. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Attól mert ezt dobta a gép attól még mért igénytelen?? pff... felszínes nyomorék...
2012. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
fogorvoson nem gondolkoztál? nekem egymás hegyén-hátán álltak, de nagyon szép fogsorom van mióta rendszeresen járok
2012. máj. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de járok fogorvoshoz, 2 hete kb. de ez nem olyan gyors folyamat :s
2012. máj. 3. 22:39
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

kell fogszabályzó


amúgy engem zavar ha nagyon kusza... de szerintem csak azért mert nekem is tök durva volt aztán hordtam 2 évig fogszabályzót és ha én képes voltam erre akkor a pasi is legyen.. :D

2012. máj. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

3!


Gondolom, neked is csálén állnak a fogaid, és ha valaki ezt nem hajlandó elfogadni, ahogy van, az egyből felszínes. A fogak a mai technikával igenis jól szabályozhatók. Tehát, akinek manapság nem szépek a fogai, az igénytelen. (Nem mondom, hogy hófehér, szabályos fogak, de az hogy ne 3-4 irányba álljanak szanaszét, az talán a minimum lenne az embernek saját magával szemben is.)

2012. máj. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy fogszabályzót. Nekem is van, azt hittem zavarni fog, de nem érzem magam egyáltalán kevesebbnek tole. Vagy ha a gyors megoldást akarod és unod a manidat, menj el fogorvoshoz, szedd ki az osszeset, és rakj be mufogakat.
2012. máj. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!