Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ha kigyúrn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ha kigyúrnám magam, akkor lenne esélyem nálatok végre? Tényleg ennyire fontos, hogy egy fiú izmos legyen vagy bejönnek a vékony fiúk is nektek?

Figyelt kérdés

Alacsony és vékony, szálkás izomzatú vagyok, arcom szép, bár elég nagy orrom van.


Képet is küldök, aki kéri vagy ír priviben!



2012. ápr. 27. 16:46
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinném,hogy ez a meghatározó:)

Nekem nem tetszenek a kigyúrt fószerek.

2012. ápr. 27. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
48%

de igen, marhára meghatározó.

21 F aki nem izmos

2012. ápr. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Hidd el, nem mindenkinek jön be az, ha valaki kigyúrt. Én speciel pont a szálkás izomzatúakat bírom... :) Első az, hogy azért legyen egy kis magabiztosságod, az sokkal többet dob az emberen. :D Sok sikert!
2012. ápr. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

2.!

Légyszíves ne te mondd meg,hogy nekem mi a meghatározó.Lehet,hogy a p*nabarbiknak fontos,de a ki p*nabarbit akar,meg is érdemli!Normális lány ilyennel nem törődik.

Ha meg ennyire fáj a dolog,menj aztán gyúrd szét magad:))))Elárulom,akkor sem leszel népszerűbb.

2012. ápr. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
"gyúrok":) többnyire normálisnak látszó lányoknál próbálkoztam
2012. ápr. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Gyúrsz,látod,látod,de minek akkor?:)))
2012. ápr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
39%

'.Lehet,hogy a p*nabarbiknak fontos,de a ki p*nabarbit akar,meg is érdemli'


te nagyon buta vagy... én lány létemre járok konditerembe, és ezt elvárom a páromtól is.


Sokkal szexibb látvány egy izmos test, mint egy vézna, vagy dagadt.


Amúgy is a sport nem csak külsőleg, de belsőleg is megszépít, ráadásul fel is frissít.

2012. ápr. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Aki nem azert jar le a terembe mert ez egy szerelem, annak csak feleslegese idotoltes..

Par ev utan utan ha abbahagyod ugyanugy visszaesel olyan szintre ahol voltal vagy jo meghizol ez testalkat fuggo.

A sport formalja a testet s a szellemet is.

2012. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

ja, én is fél éve gyúrok de nem csak mások miatt,

ezelőtt egy kupac szarnak éreztem magam, hogy behajlítottam a kezem fekvőnél és összeestem...

mondanom se kell

2012. ápr. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
ha nem vki nem jön be, akkor nem számít milyne izmos. küldj képet
2012. ápr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!