Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ha kigyúrn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ha kigyúrnám magam, akkor lenne esélyem nálatok végre? Tényleg ennyire fontos, hogy egy fiú izmos legyen vagy bejönnek a vékony fiúk is nektek?

Figyelt kérdés

Alacsony és vékony, szálkás izomzatú vagyok, arcom szép, bár elég nagy orrom van.


Képet is küldök, aki kéri vagy ír priviben!



2012. ápr. 27. 16:46
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyúrsz egy kicsit, akkor sem biztos, hogy több csajod lesz, de a sporttal megnövelheted az önbizalmadat, ez fontosabb.
2012. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

17:11 :P :P


Kérdező, egy év alatt nem fogod magad ki gyúrni. :D De kezdetnek jó, ha sz.rnak látod magad, ez jó motiváció. :)

2012. ápr. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Én kérek szépen képet.

A sport kikapcsolt és erőnlétet ad, jobban fogod saját magadat érezni. Amúgy meg nem igazán a sporton múlik egy kapcsolat.

2012. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 tetris ***** válasza:
100%

Ha őszintén belegondolsz, az ember csak akkor kezd el érdeklődést mutatni egy nemű emberke másik iránt, ha az megtetszik neki.

Na, és mit is jelent az, hogy megtetszik? Elfogadhatónak, kellemesnek találja a külső megjelenését. Vagyis legyen valamennyire vonzó az illető. Ehhez pedig egy férfinél elemi fontosságú, hogy rendezkezzen némi látható izomzattal. Ahogy ti férfiak egy nőnél megnézitek, hogy milyen a nő melle, a feneke, úgy vagyunk mi is. Egy nyápic, sápadt, behorpadt mellkasú, görnyedt pasi kevésbé fogja felkelteni az érdeklődésünket. Ezt te is megértheted.

Egyébként az egyik legjobb ismerkedő hely a konditerem. Oda csajok is járnak, beszédbe lehet elegyedni velük. Barátságokat is köthetsz.

A gyúrást nem kell túlzásba vinni, a titánná gyúrt fazonok inkább már taszítóak. DE azért van egy minimum, amit el kellene érned. Pláne, ha még alacsony is vagy.

A nagy orrod meg kifejezetten vonzó lehet nekünk nőknek. Azzal ne csinálj semmit, az úgy jó, ahogy van!!

2012. ápr. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
70%

ma 17:11

Inkább az a butaság,amit te írsz.Elvárni valamit,mert te úgy csinálod......

Akkor nekem meg az az elvárásom,hogy az én párom diplomás doktor legyen,csakmert én egyetemre járok.Nekem meg ez a szint akkor.

2012. ápr. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:

Ja és még három felsőfokú nyelvvizsgát is elvárok,mert nekem van:)))

Félreértetted a kérdést kicsit.

2012. ápr. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
48%

nem értettem félre a kérdést.


igenis fontos, hogy sportoljon! nem csak miattam, hanem főleg SAJÁT maga miatt!


Annál jobb nincsen, amikor a napot edzéssel kezdem el, vagy fejezem be. Sokkal feszesebb lett a testem.


Az most neked/nektek ne fájjon, hogy én ezt 'elvárom' ugyanúgy.


Nekem tetszik az izmos férfitest. Nagyon vonzó, szexi, és izgató. Ennyi.

2012. ápr. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

Neked ez tetszik.

Nem ez a meghatározó,akkor sem.Mindegy.

Kérdezőhöz vissza:nem fontos,hogy izmos legyél,igen,bejönnek a vékonyak is:))))

2012. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 tetris ***** válasza:
Össze kéne jönnötök.
2012. ápr. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Kigyúrtság és a sportosság között van különbség. A 2. az aki egészségesebben él, szóval csak ezért is érdemes csinálni :D


23F


* sportos testalkat többeknek jön be mint egy agyon kigyúrt izomagyú testalkat

2012. ápr. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!