Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Szerintetek ha kigyúrn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek ha kigyúrnám magam, akkor lenne esélyem nálatok végre? Tényleg ennyire fontos, hogy egy fiú izmos legyen vagy bejönnek a vékony fiúk is nektek?

Figyelt kérdés

Alacsony és vékony, szálkás izomzatú vagyok, arcom szép, bár elég nagy orrom van.


Képet is küldök, aki kéri vagy ír priviben!



2012. ápr. 27. 16:46
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
66%

Annyira utálom, hogy a sok divatmajomnak a kondi és a gyúrás jelenti a sportot, és aki nem kigyúrt arról a társadalom feltételezi, hogy nem sportol... Többet sportoltam életemben, mint az oldalt látogatók 95%-a, csak a különbség annyi, hogy a hosszútávfutás, tájfutás, kerékpár, úszás egészen másfajta izmot eredményez, mint a kokszos, gyúrós bohóckodás a konditeremben. Manapság, ha valaki nem úgy néz ki, mint egy borotvált gorilla, akkor nem is veszik férfiszámba.

Azért megnézném, hogy a drága gyúrós társaságból ki tud 10 km-et lefutni ötperces átlagokkal, vagy ki tud mondjuk 3 km-et úszni? Ja ahhoz akaraterő is kellene....

2012. ápr. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Szerintem sem az a meghatározó, hogy izmos vagy-e vagy sem, gyúrsz-e vagy sem.

Persze, ha nagyon vézna vagy, akkor lehet, hogy kéne kicsit formálni magadon, de ha mondjuk átlagosan/kicsit vagy vékony, akkor semmi gáz a kinézeteddel. Maximum azért nem leszel sikeres csajozás terén, mert nincs önbizalmad. Ezt merítheted akármiből, pl. abból, hogy eljársz sportolni.

De ha mondjuk már ki leszel gyúrva, és önbizalmad továbbra sincs, akkor kb. ennyit értél a kondizással. Akkor ezek szerint abból nem tudtál önbizalmat meríteni, tehát másból kell. Szóval a gyúrás inkább csak az önbizalom miatt fontos, és nem a testalkatért.


A lényeg: az önbizalom a fő, mást ne nézz! Ne azt, hogy most hány kocka van a hasadon, vagy mennyire eres a karod. Nem ez számít! Ha átlagos kinézetű vagy, vagy nem kórosan vékony, akármelyik csajhoz odamehetsz, ha bátor vagy! Ha netán valaki /inkább a plázacica típusú lányok/ elküld amiatt, mert nem vagy kigyúrt állat, az a csak körülbelül ennyit is ér, és agyilag nagyon mínuszban van...


27 éves srác vagyok...

2012. máj. 1. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim válasza:
csak = csaJ
2012. máj. 1. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

00:04


Kit érdeke a 3km futás? Egy csajnak az kell hogy ha megtámadják (miatta mert mondjuk cigányozik egy cigánytelepen jóóó hangosan) akkor behúzódjon a 2 szekrény méretű felsőtested mögé, és amíg azt ütik addig ki tudja postolni az fészbúk falára hogy verik a pasimat...


Mivel a csaj nem tud futni így nem fog elfutni a támadók elől, ha meg te elfutsz akkor jön a "jaj otthagytál a sz@rban" sablonszöveg.

2012. máj. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem a túl kigyúrt fiúkat, de azt igen, ha látni, hogy törődik a testével, és van szépen izmos kara... :P
2012. jún. 19. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Hát én azért valamennyire ki szeretném gyúrni magam, nem akarok brutál izmot, csak ilyen szálkásat, főleg magam miatt, mert a felsőtestem nem a legtökéletesebb. :) persze nem baj ha ez tetszik a csajoknak, sőt, de nem szívesen lépnék át egy olyan határt, ami nekem nem tetszik.
2012. jún. 21. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Küldj képet pls...
2012. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!