Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétfőn voltam bulizni és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétfőn voltam bulizni és megismerkedtem egy lánnyal, de pontpontpont?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Szóval az a helyzet, hogy megismerkedtünk, de nem tudom mi a neve:D pedig órákat beszélgettünk, annyit tudok róla h az AVF-re (általános vállalkozási főiskola) jár és ez az utolsó éve, és kökin lakik:D:D Egyébként deákon, a gödörnél találkoztunk az éjszaka derekán. 2 barátnőjével volt.. nagyon tetszett a személyisége és a hozzáállása dolgokhoz:) bár nem fűzök ahhoz sok reményt, h megtalálom, pláne ehhez az oldalhoz, de az esélyt megadom:d szóval ha valaki esetleg (fel)ismeri egész véletlenül vagy oda jár nyugodtan írhatna:(:D

18/f



2012. máj. 2. 19:50
 1/10 jin ***** válasza:
nem a lilla?
2012. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Facebookon próbáltad már keresni? suli oldalán lévő ismerősök között, a lakhely alapján...?
2012. máj. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem tudom a nevét..:(( próbáltam keresni igen :| btw köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 2. 20:05
 4/10 A kérdező kommentje:
sötét hajú vékony lány, elég fehér a bőre:D 170 cm körül lehet, és szép ;p csíkos pólóba volt:D
2012. máj. 2. 20:11
 5/10 jin ***** válasza:
Akkor ő az 1ik osztály társam.
2012. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

"pedig órákat beszélgettünk"


És még a telefonszámát sem kérted el több óra alatt? Gratulálok.

Más kevesebb udvarlással konkrét "akcióig" visszi a dolgokat ennyi idő alatt, Te meg......

2012. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

és nem akarsz nekem segíteni?;pp:)

Kedves negyedik hozzászóló, nem is ismersz:) gondoltam csak egy a sok közül, de megfogott az attitűdje, persze vágom h te tökéletes vagy és mindig előre gondolkozol, meg hát te vagy a jóó:S haters gonna hate

2012. máj. 2. 20:28
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Itt ül mellettem a buszon várj..... azt mondja Marilyn Monroenak hívják
2012. máj. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
de ez akit te mondasz..Marilyn Monroe ez egy híres színésznő!!!
2012. máj. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

IGEN!!

Igazad van!!

a fb elég sok HÍRESET HOZ KI ERRE!!

2012. jún. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!