Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megismerkedtem egy fiúval a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismerkedtem egy fiúval a neten és most képet akar. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon jól eltudunk beszélgetni, meg közel is lakik, 20kmre..de nem tudom mit csináljak...mert képeken nem nézek ki jól nem adja vissza a valóságot..

küldjek neki képet?és ha nem fogok tetszeni neki?:/

és milyen beállításban készült képet küldjek? tükörben fozózkodás, webcam kép, vagy olyan amikor más fotóz?:s nem vagyok fotogén alkat..

(ő már küldött magáról és nagyon jól néz ki..)

18/N


2012. ápr. 12. 17:02
 1/10 A kérdező kommentje:
ő 19/F. ezt kihagytam:)
2012. ápr. 12. 17:03
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
küldj többfélét és mondd meg mellé, hogy nem vagy túl fotogén :D
2012. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
3%
Mi a F.sz? Te Búúúzi' vagy? :D nemá' :D
2012. ápr. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem neked kell tetszened magadnak a képeken, hanem neked kell, hogy tetszél. :) Csípd ki magad, legyél szexis kicsit, jó rucit vegyél fel ami illik is az egyéniségedhez és valaki más fotózzon téged, jobb mint a webcam. Nyugodtan küldj neki képet/képeket magadról, hidd el nem lesz pozitív véleménye.
2012. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell stresszelni. Csinálj több képet magadról, vagy csináltass képet mással magadról, és abból válaszd ki a legjobbat, de vigyázz, mert van amikor viszont képen vagy nagyon csinos, és valójában nem. Nem megbántani akarlak, csak figyelj erre oda. Kis ártatlan mosolyt csalj az arcodra, és már mindjárt szebb a kép is. De mindenképpen küldjél, mert internetes társkeresés alapjai ezek.
2012. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!:)

3# tanulj meg szerintem olvasni

2012. ápr. 12. 17:07
 7/10 anonim ***** válasza:
Mindig azt mondjak hogy magadnak tetszel es ne masoknak.
2012. ápr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk legyen valami személyesebb ha van olyan kép. Ne ilyen beállított fotó hanem ahol természetesebb vagy :) Ha komolyan gondolja a veled való beszélgetést (magyarul nem csak kihasználni akar)értékelni fogja :)
2012. ápr. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
semmiképen se tükrös képet küldj, annál gázabb nincs. valami természetes képet küldj inkább.
2012. ápr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz, nem nyúzod az időt a fénykép-csereberélgetéssel. A lényeg, hogy szebb mint az ördög, izguljon csak tovább. Írd le neki hogy nézel ki nagyvonalakban, és találkozzatok személyesen valahol. Te tudod kit kell keresni, elégedjen meg ennyivel :)
2012. ápr. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!