Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A pasik szeretik ha van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik szeretik ha van egy vetélytársuk?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel találkozgatok de még nem járunk.És van most egy másik srác is akivel most ismerkedtem meg, de igazából nem akarok tőle semmit, mert a jövömet a másik sráccal tudom elképzelni :) DE szerintetek elmeséljem neki hogy van még egy hódolóm? amugy mindent mindig megbeszélünk...vagy inkább tartsam picit titokban nehogy megbántódjon? Ilyenkor a pasik feladják az udvarlást vagy inkább mégjobban belehúznak? 21/L
2009. jún. 23. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát...mindenki más...én nagyon nem örülnék, ha rajtam kívül mással is kavarnál...persze vkiben ettől ébred fel a versenyszellem...te ismered
2009. jún. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ennyi a kérdés a te szemszögedből nézve, akkor a szerelmetek mélységét nem ismervén csak annyi vetődik fel bennem, hűséget fogadtál-e vagy vakságot?Neked kell tudnod, ki számodra a fontos.Ha te már ezt eldöntötted, akkor a territóriumra betévedt idegen hím hamar észreveszi, hogy az a terület körbe van jelezve.
2009. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én úgy vettem észre bizonyos mértékig. Nem is az kell, hogy a legnépszerűbb lány legyél, de ha tudja, hogy van más a láthatáron, de Te mégis Őt választod, az biztos plusz pont. Én a páromnak elmondtam, hogy másokkal is majdnem összejöttem, meg hogy tudom pár srácról, hogy bejövök nekik (neveket azért nem mondtam el neki). Mondd el neki nyugodtan, még a bizalmat is erősítheti köztetek
2009. jún. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A féltékennyé tétel jó stratégia lehet, de állandó jelleggel már idegesítő. Szóval mondd el neki nyugodtan, de amikor már stabilan meglesz, akkor nem kell fölöslegesen játszmázni ilyenekkel.

f24

2009. jún. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én utálok akkor inkább ott hagyom a csajt mer az eggyik csajjal voltam eggyüt fél évet állandóan a volt pasijával volt mer táncoltak eggyüt ezért sok ideje volt hogy hajtson rá és addig hajtott rá amíg meg nem untam azt dobtuk egymást ezért szal szerintem nem jó mer az akár végzetes is lehet amuyg utána ők össze is jöttek
2009. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, azt hiszem okosan, de egy picit féltékenyé teszem igy az elején :) de semmi több :) Köszönöm mindenkinek...
2009. jún. 23. 19:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!