Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit illik rendelni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit illik rendelni?

Figyelt kérdés
egy barátommal, akivel már elég régen találkoztam, megbeszéltük, hogy elmegyünk sétálgatni a ligetbe, és ha lesz valami kiülős hely, beülünk (:DD). csak nem tudom ilyenkor mit illik rendelni. nem szeretném, ha valami alkoholistának tartana, ha töményet innék (meg amúgy sem akarok azt),de a sör meg olyan férfias, meg ilyesmik. szóval szerintetek?:S
2012. ápr. 30. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ő fizet, whisky-kóla ha te, akkor vodka-narancs
2012. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt rendelj amit szeretsz csak mértékkel és akkor biztos nem lesz ciki senkinek , és minden jó lesz
2012. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Olyat rendelj amitől nem dőlsz ki, vagy nem csípsz be. Mert az ciki.

Amúgy a sör miért férfias?

2012. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
abszintot :D
2012. ápr. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
koktél
2012. ápr. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen illem.

Nem attól leszel gyerekes, hogy narancslevet iszol, hanem attól, hogy az alkoholtól akarsz felnőttnek látszani.

2012. ápr. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

rövidet ne, mert azt bedobod és utána mi lesz?

olyan pia kell, ami mellett lehet beszélgetni, ülni, társalogni


koktél, pohár bor, sör, ízesített sör (aminek nagyon minimális az alkoholtartalma)

de alkoholmentes italokat is ihatsz


ha sok vagy tömény alkoholt iszol, az olyan melegben nem valami jó, megszédülhetsz, kiütöd magad egy pohárral is

2012. ápr. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, azért a nem komolyakat is:DD

persze, nem akarok berúgni, és tényleg csak így beszélgetés közben innánk picit, semmi party:D

-a sörre mindig azt mondják, hogy oylan pasiital, lányok nem szeretik meg ilyesmi. (mondjuk én szeretem:$:D)

-és a hegyibeszéd a gyerekességről nem tudom hogy jön ide, de oké:D

2012. máj. 1. 17:24
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor citromos vagy narancsos sör az nem férfias és 2% alkoholtartalmú ...vagy van újabban körtés is de az sztem szar :D
2012. máj. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!