Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy bárban, pubban illik nem...

Egy bárban, pubban illik nem rendelni semmit?

Figyelt kérdés
Találkozót szerveztünk egy ilyen helyre, sok fiatal gyűlt össze, és a pincér végigkérdezett mindenkit, hogy mit iszik. Illik ilyenkor, hogy ne rendelj semmit? Mondjuk 10 ember egymásután rendelt, és te mondjuk nem kérsz? Úgyis nagy bevételük lett annyi ember után.
2009. okt. 12. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
98%

Igen : illik valamit rendelni, hiszen azért mentetek vendéglátóhelyre, mert fogyasztani szeretnétek...

Legalább 1 pohár üdítőt, vagy 1 pogácsát, valamit illene!

Nekem mindenesetre nagyon ciki lenne, ha ülnék egy társaság közepén és körülöttem mindenki eszik, iszik valamit, én meg csak nyelem a nyálam?... :-/

2009. okt. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
ha nem is kérsz semmit, akkor is rendelj pl ásványvizet, ez a legolcsóbb, kérj hozzá szivószálat, s mig a többiek megisznak 3-4 kört addig te ezt nyugodtan "elszopogatod." Miután elvitték a poharadat, utánna nyugodtan mondhatod h: KÖSZÖNÖM SZÉPEN, DE NEM KÉREK SEMMIT.
2009. okt. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!