Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szuvas foggal mennyek randira?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuvas foggal mennyek randira? Részletek lent.

Figyelt kérdés

A múlt héten az egyik buszon odajött hozzám egy helyes srác és elkérte a számom, megadtam, majd később felhívott és megbeszéltünk egy talit szerdára. Ezzel önmagában nem is lenne semmi gond. A fogorvost már régóta tervezem, de eddig féltem tőle, de most úgy gondoltam hogy nem lenne jó ha így látna ezért elmegyek. Felhívtam de csak 1 hónap múlva van az időpont ami már késő. Mindkét szemfogam szuvas és kijjebb állnak tehát ha röhögök, ami valószínűleg meg fog történni, az elég feltűnő.

Mit csináljak most? :S


2012. ápr. 29. 23:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Még annyit, hogy ha nagyon erősen nyomod a fogkefét, vagy erős sörtéjű a kefe, akkor magadnak is el tudod koptatni a fogzománcot, ez lehet szürkés színű és érzékeny.

Szóval helytelen, súroló fogmosási technikával, erős nyomással magadnak is rombolhatod a fogaidat.

Lehet, hogy emiatt néz ki olyan rosszul, ami persze ugyanúgy szuvasodáshoz fog vezetni.

Jó fogkefe, rendszeres, helyes technika a fogmosásban, ez lenne a megoldás.

Fogorvoshoz meg mindenképp menj el.

2012. ápr. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát nem büdös a szám és csak azzal a két fogammal van baj, mert mint mondtam nem éri a fogkefe. Most már oda szoktam ügyelni hogy azt is megmossam, de már késő.
2012. ápr. 30. 20:34
 13/13 anonim ***** válasza:

Én ugyan fiú vagyok, de én is fosok a fogorvostól és nemis 1 rossz fogam van, csak az a mázlim h hátul, így nem nagyon észrevehető :D

De amikor említem csajoknak nem nagyon akadnak ki rajta ;)

2012. máj. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!