Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány csak látásból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány csak látásból ismerem nem tudom a számát csak a nevét és h hol lakik! Szimpatikus és szeretném elhívni randira! Mennyek oda a házához és hívjam el? Nem lesz ez túl rámenős? Amolyan ajtóstul a házba?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt honnan tudod,hogy hol lakik?
2012. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Timoking válasza:
100%
Szerintem figyeld meg, mikor van az utcan es akkor mutatkozz be neki. Ez konnyebb es jobb modszer lehet
2012. ápr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tojásrántotta ***** válasza:
Hát figyelj próbáld meg, gondolj bele h ezzel semmit nem veszíthetsz, legrosszabb esetben is max azt mondja h nem, de akk legalább tudod mi a helyzet.
2012. ápr. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

simán.

a legjobb ötlet.

a családja előtt tisztára zavarban lesz és tuti,hogy igent mond,sőt lehet a szülei be is hívnak.

vagány.

2012. ápr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sarokba szorítod, ciki lesz szegénynek, aztán haragudni fog rád emiatt. Inkább próbáld meg kideríteni a nevét először. Nézd meg mi van a postaládán v ilyesmi
2012. ápr. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
ja tudod a nevét, akkor vedd föl facebookon
2012. ápr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nincs facebukom!

Amúgy a nevét tudom.

Megpróbálom megszerezni a számát!

Telefonon azért hátha nem lesz olyan sarokba szorított érzése!

2012. ápr. 18. 23:43
 8/8 anonim ***** válasza:
szerintem jó ötlet bekopogni:)
2012. ápr. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!