Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Veled volt már így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veled volt már így?

Figyelt kérdés

Mikor azt érezted, h senkivel sem működik a kapcsolat.. egyszerűen nincs meg az a valami, amiatt érdemes lenne kapcsolatot kezdeni.. de aztán jön valaki és végül megérted, h miért nem működött eddig mással?

fiúk, lányok válaszát egyaránt várom..



2012. ápr. 28. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Én még azt sem tudom milyen egy kapcsolat, de amint meglátok egy nekem tetsző lányt érzem, hogy ő az igazi.
2012. ápr. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, mindig ez van, ha éppen nem vagyok készen egy kapcsolatra. Legyen az bármi miatt. Pl. egy szakítás után, általában egy évig csak próbálkozok, de rájövök hogy fölösleges, mert nem vagyok még készen erre...
2012. ápr. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ajaj, akk ezekből azt szűrtem le, h én nem vagyok még kész egy kapcsolatra.. pedig 18 éves vagyok: /
2012. ápr. 28. 14:35
 4/4 anonim ***** válasza:
én se vagyok képes, pedig 21 éves vagyok, egyszerűen nem tudopk szeretni és ennyi
2012. ápr. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!