Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, jártatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már olyan fiúval, aki nem volt jóképű, de ennek ellenére szerettétek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én sajnos elég csúnya vagyok. :(
2009. jún. 22. 15:31
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
Ha csúnyának tartod magad, próbálj meg változtatni rajta! Ehhez nyugodtan kérd az egyik barátod vagy barátaid segítségét. Kérdezd meg tőlük, hogy szerintük mi kéne változtatnod. Egyébként vele is megtörtént már nem is egyszer, hogy amikor először láttam a srácot nem jött be külsőleg, aztán megismertem és egyre vonzóbbnak találtam... később beleszerettem. :) Sok sikert!
2009. aug. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
én nem. de nekem nagyon fontos a külső, hiába ez van:)
2009. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
igen. eddig a tucatnyi exem kozul egyetlen egybe voltam szerelmes es o kulsore nem volt egy hetszepseg. nem volt kifejezetten ronda, de jokepunek sem neveznem. raadasul masfel fejjel magasabb volt, ugyh eleg hulyen neztunk ki egyutt. elsore nem is tetszett, de a belsojevel nehany nap alatt megnyert. utana mar a kulsoje is tetszett, pl a szajat imadtam, a szemei is baratsagosak es melegek voltak, a hasa is tetszett. szoval ha vki tetszik kapsz benne szepet igyis ugyis.
2009. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
0%

nem kifejezetten....rendszerint eloszor kulsore tetszett meg vki. az mar mas tal teszta h utolag nem biztos h vonzonak talalom oket (pl 1-2 exem utolag egyaltalan nem tetszik kulsore de akkor tobbe vagy kevesbe de tetszett)

viszont teny h volt ra pelda h egy kozepes fiu is elnyerte az erdeklodesem a humorerzekevel, a kozvetlensegevel, a sarmjaval. egy arcon sokat valtoztat a "hasznalti mod" (pl vadito nezes, huncut mosoly, izgalmas mimika)

2009. aug. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Velem nemrég fordult elő ez a történet.Megismertem valakit,hát nem volt egy férfi szépség.Nem is tetszett.A humora jó volt,ezért jól éreztem magam vele,de nem gondoltam másra,csak hogy élvezem a társaságát.Aztán találkoztunk párszor és nem tudom miért,volt egy pillanat,amikor úgy éreztem jó lenne megcsókolni.Nem tudom az okát.Ezután már végem volt. Csak őt akartam, úgy ahogy volt.Pedig nem változott a külseje,csak bennem változott valami.
2009. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem az relatív,hogy kinek ki a jóképű.Egyébként igen,jártam már olyan sráccal,aki nem volt éppen egy szépség,de megnyerő volt a kisugárzása és a belső értékei fontosabbak voltak.
2009. aug. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Engem a helyes fiúk eddig mindig csúnyán pofára ejtettek, persze minden lány örül, ha szép a fiúja, de ők általában kihasználják ezt, csak a sikerélmény számít nekik. Most egy kevésbé szép fiúval járok, de vidám, vicces, kedves, okos és nagyon jól érzem magam vele.
2009. aug. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:

Énis Jártam ilyen fiúval:)

De sok ideig csak barátok voltunk..mert a barátnőim állandóan azt hajtogatták h én jobbat érdemlek..de aztán egyre jobban kezdtem megismerni..és már a külső se zavart..magyarul beleszerettem..és nem érdekelt mások véleménye..azóta meg már nemis számít nekem annyira a külső:)

2009. aug. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

"Nincs olyan, hogy csúnya"


hidd el, hogy van, inkább úgy mondanám hogy van olyan, hogy valaki a döntő többség számára csúnya, és pár embernek nem az..


itt annyira próbálják a srác önbizalmát növelni, hogy lassan már tényleg az jön le, hogy a lányok a randa pasikra buknak.. azért ez szerintem nem igaz.

2009. aug. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
az én barátom nem olyan jóképű, de nagyon szeretem! Össze fogunk házasodni talán:) volt jóképű pasim is, azt hittem ő az álmomból kiugrott herceg a lovon, aztán hoppon maradtam! Szóval azóta nem nagyon érdekel hogy valakinek milyen a fizimiskája! Ha meg tudom kívánni....:)
2010. máj. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!