Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, jártatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már olyan fiúval, aki nem volt jóképű, de ennek ellenére szerettétek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én sajnos elég csúnya vagyok. :(
2009. jún. 22. 15:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
88%

én jártam olyan fiúval.Csúnya volt,de nagyon okos és ez nekem imponált.utána már szabályosan vonzónak találtam a külsejét is :)

a belső szépíti a külsőt

/SZmötyi/

2009. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

Igen.

És tetszett is már nagyon sok srác, aki a barátnőim, és más lányok szerint csúnya. Nem tudom, mi ez, de azt hiszem, bukok a csúnya pasikra.:D Mert mindeggyikükben megfog valami. És a csúnya = furcsa. Lehethogy azért, mert ezt különlegesnek találom...

Amúgymeg szerintem nem csak a külső a fontos.:)

2009. jún. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%

2.válaszoló vagyok.

Mikorra már belezúgtam a srácnak, én helyesnek találtam... mikor nézegettem a róla készült fotókat, mindig mondtam magamban, hogy milyen helyes pasim van... egyszerűen mintha megváltozott volna a srác... és mikor szakítottunk, akkor láttam csak, hogy tényleg nem volt valami helyes.:D Szóval ha egy csaj tényleg beléd van zúgva, akkor nem leszel neki csúnya.

16/L

2009. jún. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
92%

Nem tul sok jóképű pasim volt inkább "érdekesek", pedig nem vagyok egy bányarém. Én nem is kimondottan szerettem a helyes fiukat, nekem mindig az volt a fontos hogy valami megfogjon a személyiségében.

Én az arcon egyvalamit figyelek ami nekem fontos és az a tekintete. :) És életem nagy szerelme akivel 4 évig együttvoltam nem volt egy férfiszépség. :)


Szerintem ne aggódj, te is megtalálod a "foltodat".

Kitartás! :)

27/L

2009. jún. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
1%
én sose járnék olyannal aki csunya! áá barinöim tuti kicikiznének! és sokan vagyunk ezzel is! de nem kell elkeseredni,vannak ilyen csunya lányok is!
2009. jún. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem ne csüggedj, nekem is tetszett már olyan valaki, aki nem volt kifejezetten szép, de egy idő után, valami vonzót találtam benne.:)
2009. jún. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
77%
Igen. Nem mindenkinek a külső számít.Hidd el. Még a csúnya emberben is megvan a szépség. Sokszor jobb olyan partner aki nem szép hanem átlagos. Nem olyan könnyen tudják a másiknak a kezéről lecsapni.28/L.
2009. jún. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
80%

Szia!

Ne légy elkeseredve,attól mert valaki nem a legszebb,attól még tetszhet akárkinek és még szerethetik is őket!

Elmondom az én storymat(de a korom miatt ne szóljatok le,mert nem vagyok/voltam ribanc:

12 éves voltam,amikor megismerkedtem életem első nagy szerelmével!Egy ideig csak barátok voltunk,mert ő sokkal idősebb volt nálam(4,5 évvel) és először nem akart velem összejönni,de utána ő is belém szeretett és összejöttünk!

Sokáig titokban jártunk a korkülönbség miatt,de asszem 6 hónap után kiderült és mindenki megtudta és nagyon sok konfliktus volt a kor és a külseje miatt!

Én ugye még fejlődésben voltam és akkor nagyot nőttem ,így jóval magasabb lettem,mint ő,meg hát az arca sem volt tökéletes,de a lényeg az volt,hogy nagyon szerettem és ő is szeretett engem,így mindenkivel szembeszálltunk és minden esetben kitartottam mellette!

Csak gondoltam,hogy leírom,hogy ne keseredj el,mindig csak add magad!

Lehet,hogy az külső alapján ismerkedsz meg valakivel,de ha valakinek igazán számítasz és komolyan gondolja,akkor veled lesz!

Van egy ilyen mondás is asszem:A külső megszerez a belső megtart vagy valami ilyesmi!

Egy szó,mint 100:Ne légy elkeseredve,mag fogod te is találni az igazit,csak várj türelmesen és mindig add önmagad!

Sok sikert!

Üdv!

2009. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
89%
mit ért valaki csúnya alatt?...a csúnyaság relatív, lehet te csúnyának látsz valamit, míg a társadnak maga a gyönyör. Szerintem nem vagy csúnya, csak a felfogásoddal van a baj.
2009. júl. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
ami az egyik szerint csúnya,tetszhet a másiknak,csak olyat válassz,akinek bejössz,v hagyd,hogy ő válasszon téged
2009. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!