Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, jártatok már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, jártatok már olyan fiúval, aki nem volt jóképű, de ennek ellenére szerettétek?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mert én sajnos elég csúnya vagyok. :(
2009. jún. 22. 15:31
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

18:47 "A külseje megfog, a belsője megtart" én így ismerem ^^


Egyébként tényleg ne legyél elkeseredve, épp 1-2 hete jött össze 2 ismerősöm, a csaj tök szép, aranyos, a srácnak meg elég érdekes kinézete van, nem akartam megkérdezni h mégis mi fogta meg benne a csajt, na mind1, jól megvannak !


Régen én is nagyon randa voltam, pattanásos meg minden, aztán összejöttem egy csajjal, és 1-2 hétig nem is hittem el, hogy tetszhetek én egy lánynak, még magamtól is undorodtam... (végül is 2hónapot voltunk 1ütt)


16/f

2009. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
Perszehogy, nem a külső a fontos, sokkal inkább a belső, de belülről csak akkor lehetsz "szép" ha elégedett vagy önmagaddal, találd meg magadban a szépet, és más is szépnek fog látni, sok sikert:)
2009. aug. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Én még nem jártam ilyennel, de már 6 hónapja van egy olyan kiszemeltem, aki nem helyes, a bnőim mind azt mondják, hogy csúnya, de engem mégis megfogott benne valami, pedig még nem is beszéltünk, és nem is a suli legmenőbb pasija (sőt...nem valami keresett személy)... már rengetegszer álmodtam vele, és annyira jó lenne összejönni vele, de nem látok sok esélyt, mert nem merem leszólítani, Ő pedig nem vesz észre.:$ Nem arról van szó, hogy nem telik jobbra, mert nem vagyok csúnya, és vannak más srácok, akik észre is vesznek, és helyesek is, de nekem Ő kell, mert megfogott benne valami. Na meg a hangját már hallottam (mikor beszélt az egyik haverjával), és rögtön belezúgtam.:$:D Az egyetlen baj vele, hogy nincs elég önbizalma. Nem mer az emberek szemébe nézni, talán ezért nem veszi észre, hogy érdekel engem...

16/L

2009. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Én is jártam már ilyen fiúval.Nem volt jóképű,de nagyon aranyos,kedves,odaadó és figyelmes volt,így beleszerettem,imádtam vele lenni.Egyszerre a legjobb barátom és szerelmem volt.Csak az volt a baj,hogy elmúlott a szerelem,már nem vonzódtam hozzá,így vége lett a kapcsolatunknak.Bár én nagyon bízok benne,hogy barátok még lehetünk,de nem akarom ezzel megbántani.Amúgy még sok ilyen srác volt,aki egyáltalán nem volt jóképű,mégis nagyon bejött nekem,volt benne valami.Mások persze leszólták,de engem az nem érdekel.
2009. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Sosem volt jóképű barátom.A legcsúnyábbal voltam együtt 2 és fél évet.:) 16/L
2009. aug. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Na te aztan kaptal biztatast. Hat en se vagyok egy alompasi, es megmondom az oszintet nem kapkodnak ertem a lanyok. Csak azert irom, mert a valaszokbol ugy szurheted le, h a csajok kifejezetten buknak a csunya pasikra, hat nem epp igy van a valosagban. Az egy dolog, h mert nem vagy vilagszep bejossz valakinek, de a csajok tobbsege hatterbe szorit majd. Ez a valosag. Azert csak merjel kezdemenyezni, mert maskent hoppon maradsz. Mindent bele.
2009. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Én is így voltam,csúnyának tartottam magam,csak ezért mert néhány rossz akaróm mindig mondta nekem és belenyugodtam h csúny vagyok.Ez miatt nem volt önbizlamam més nem tudtam becsajozni.Aztán mostanában már megjött az önbizalmam és tudom magamról h nem vagyok csúnya és ami vicces az egészben,h azóta a lányok jobban viszonyulnak hozzám.Flörtölgetünk,szemezgetünk meg hasonlók,szal ha van egykis önbizalmad akkor mások is szebnek tartanak majd!:D
2009. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval. Bár nekem nincsenek ilyen problémáim, de hidd el a tapasztalat azt mutatja az csúnyább fiuk háttérbe szorulnak. Abban az esetben, ha hallgatsz a (biztató) válaszolókra, akkor aláírtad a halálos végrendeleted, mert az amit leírnak egy más világ. Persze, azt ne felejtsd, hogy a válaszoló nők is lehetnek rondák, szóval úgy mindjárt érthetővé válik miért volt csúnyább pasijuk. Mit tehetsz?


Először győződj meg arról, hogy a külsőd tényleg "hátrányos" vagy csak önbizalom hiányban szenvedsz. Két végkimenetel lehetséges:

1. Csak önbizalom hiányban szenvedsz. Ez esetben kezdj el ismerkedni lányokkal (ha eddig még nem tetted) és szó szerint "gyakorolj". Ez a könnyebbik eset.

2. A nehezebb: ha tényleg előnytelen külsővel rendelkezel. DE, akkor sincs minden veszve! Sajnos a fő fogáson már nem tudsz változtatni mert azt megfőzte a természet, DE és most jön a DE, a körítésen rohadt sokat (elhiheted, nagyon fontos a találs).

2009. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Elnézést, az előző válaszom, bénaságomból adódóan, idő előtt küldtem el.



Egyet kell, hogy értsek az előttem szólóval. Bár nekem nincsenek ilyen problémáim, de hidd el a tapasztalat azt mutatja a csúnyább fiuk háttérbe szorulnak. Abban az esetben, ha hallgatsz a (biztató) válaszolókra, akkor aláírtad a halálos végrendeleted, mert az, amit leírnak egy más világ. Persze, azt ne felejtsd, hogy a válaszoló nők is lehetnek rondák, szóval úgy mindjárt érthetővé válik, miért volt csúnyább pasijuk. Mit tehetsz?


Először is győződj meg arról, hogy a külsőd tényleg "hátrányos" vagy csak önbizalom hiányban szenvedsz. Két végkimenetel lehetséges:

1. Csak önbizalom hiányban szenvedsz. Ez esetben kezdj el ismerkedni lányokkal (ha eddig még nem tetted) és szó szerint "gyakorolj". Ez a könnyebbik eset.

2. A nehezebb: ha tényleg előnytelen külsővel rendelkezel. DE, akkor sincs minden veszve! Sajnos a fő fogáson már nem tudsz változtatni mert azt a természet már elkészítette, DE és most jön a DE, a körítésen rohadt sokat (elhiheted, nagyon fontos a tálalás). Első lépesben törekedj arra, hogy megfelelő edzéssel elérj egy kb. 75-90 kg körüli szálkás testtömeget. Menj el fodrászhoz, és olyan hajat csináltass ami illik a fejedhez. Kicsit barnulj le, a fogaidat tedd rendbe (ha mondjuk eddig elhanyagoltad őket), és figyelj az ápoltságra is. Öltözz divatosan. Nos, most már csak egy lényeges dolog maradt hátra. Az önbizalom, és a belső értékek. Kezdj el ismerkedni (újra) lányokkal. Ilyen körítés mellett, lehetetlen, hogy ne találj egy számodra megfelelő nőt.

2009. aug. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Nincs olyan h csúnya.(=

Valakinek tetszel,valakinek nem...Ezzel mindneki így van.Csak nyugi(=

2009. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!