Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha 15 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 15 évesen nem szeretnék pasit és nem szeretnék lefeküdni senkivel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már majdnem minden barátnőmnek volt fiúja (többis mint 1-2) és már vagy túl vannak a szexen vagy nagyon akarják és hamarosan túl is lesznek rajta..igaz ők egy évvel idősebbek de ez szerintem nem jelent semmit...szóval normális, hogy én még nem szeretnék lefeküdni senkivel? Még olyan igazi barátom nem volt, szeretek jóban lenni a fiúkkal, meg van akinek tetszem, de én egyenlőre nem akarok komolyabbat...
2012. ápr. 27. 09:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
15%
Teljesen normális. Egyébként a szex más formája sem foglalkoztat? PL.: maszturbálás, tények stb?
2012. ápr. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Még akár 5 évet is ráérsz ezzel az egésszel. Én sem értem, mi ez mostanában, valami verseny?
2012. ápr. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szia. bőven ráérsz még és nem kell másokat utánoznod az ő dolguk. olyannal feküdj le akit tényleg szeretsz. én 14 évesen vesztettem el .most 17 éves vagyok és nem bántam így vissza gondolva és a varázs sem szűnt meg . 2 éve komoly kapcsolatban vagyok egy másik férfival
2012. ápr. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!