Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Normális ha 15 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha 15 évesen nem szeretnék pasit és nem szeretnék lefeküdni senkivel? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Már majdnem minden barátnőmnek volt fiúja (többis mint 1-2) és már vagy túl vannak a szexen vagy nagyon akarják és hamarosan túl is lesznek rajta..igaz ők egy évvel idősebbek de ez szerintem nem jelent semmit...szóval normális, hogy én még nem szeretnék lefeküdni senkivel? Még olyan igazi barátom nem volt, szeretek jóban lenni a fiúkkal, meg van akinek tetszem, de én egyenlőre nem akarok komolyabbat...
2012. ápr. 27. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
Nyugi, nincs semmi gond! De vigyázzál, mert elkaplak a lakodalomba!!!
2012. ápr. 27. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%
Teljesen normális. Amúgy az az egy év, majd meglátod, rengeteget jelent. 15 évesen én sem akartam semmi ilyesmit, 16 évesen majd meghaltam, hogy pasizhassak. Ilyenkor gyorsan fejlődik az ember.
2012. ápr. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy normális, én is így voltam vele ebben a korban, és voltak lányok, akik lenéztek emiatt, de nem foglalkoztam vele, és hát megérte! :) Inkább várj, a saját tempódban haladj a dolgokkal, ne a környezetednek akarj megfelelni.
2012. ápr. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
29%
nem, igen.
2012. ápr. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
20%
ja
2012. ápr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
teljesen normális,még nagyon ráérsz!
2012. ápr. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez a "minél korábban veszíted el a szüzességed, annál menőbb vagy" dolog nem tudom miért lett mostanában a kislányoknál olyan nagy divat, de szerintem nem csak nem helyénvaló, hanem kifejezetten káros is lehet. Az embernek vannak életszakaszai és azokhoz köthető tevékenységek. Ez a rendszer totál fel tud borulni akkor, ha egy lány mondjuk már 14-15 évesen szexel. Az ilyen lányok nem csak kiégnek 18 éves korukra - mivel nagyon valószínű, hogy az igaz szerelmet csak később, 18-20 évesen találják meg - mire mire arra kerülne a sor, hogy lefeküdjön valakivel, aki tényleg a szerelme, addigra a szex csak hétköznapi dolog lesz, ami nagy újdonságot, különlegességet nem fog jelenteni a lánynak. Nem azt mondom, hogy nem szabad szexelni, csakis az igazival, csak azt, hogy ha az ember túl korán kezdi, akkor könnyebben elveszítheti a dolog varázsát.

A másik dolog, amit már az előbb említettem: az emberek életszakaszai. Van kisgyerekkor, iskoláskor, kamaszkor stb. stb. Aki 14-15 (de akár 16-17 évesen) már szexel az átugorja a gyerekkort és kissé a kamaszkort is. Ez később hiányozni fog az életéből, és felnőttként visszagondolva úgy érezheti, hogy számára kimaradtak évek és a velük járó élmények.

Az intim dolgokkal való menőzés pedig primitív és gyerekes dolog, mint ahogy az is, hogy divatból, vagy akár csak dacból ilyen fiatalon szexelni.

Szóval, kedves kérdező, az, hogy még nem vágysz a szexre nem kislányos vagy furcsa gondolkodás, sőt, éppen emiatt vagy érettebb a társaidnál!

(azért az ártatlan diákszerelem, az jó dolog, de, ha nem vágysz rá, erőltetni semmit sem szabad)


22L

2012. ápr. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen...

(De attól még nem kell elítélni, akinek vannak ilyen jellegű vágyai, esetleg meg is valósítja... Nem a kérdezőre gondolok konkrétan, csak errefelé ez nagyon divat...)

2012. ápr. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a normális, ahogy te gondolkozol.

Nem akkor kell szexelni, amikor mások elvárják tőled, hanem amikor megértél rá.

Akár 18-20 évesen is bőven ráérsz, nyugi.

2012. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

"Nem akkor kell szexelni, amikor mások elvárják tőled"

Komolyan van, aki azért szexel, mert xy elvárja tőle?

(tőlem aztán senki nem várta el soha, én éreztem rá késztetést:-))

2012. ápr. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!