Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valahogy túl sok a ló- vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy túl sok a ló- vagy nyúlfogú nő/lány itt Magyarországon, fiúk, ti nem így látjátok?

Figyelt kérdés
Az ilyenek kifejezetten taszítanak. Elég ritka, hogy olyan aranyos, kisebb méretű fogakkal rendelkező csajjal tudjak összetalálkozni, mint amilyen a képen van: [link]

2012. ápr. 26. 00:15
1 2 3
 11/21 Pj0tr ***** válasza:

Ezek az ultimate minden valóságot és tényt nélkülöző megalomán kijelentések...

Én meg akár azt is leírhatnám, hogy egyre több a köcsög itt kis hazánkba. Erről mi a véleményed kedves kérdező?

2012. ápr. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:

Tudod engem meg a ragyás izom agyú fszok akik azt hiszik hogy körülöttük forog a világ....azok zavarnak!!!


Jó nőt akarnak aztán ő meg bűnronda :S

2012. ápr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Az ilyesféle fogazatú nőkről beszélek: [link]
2012. ápr. 26. 13:38
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Annyira utálom ezeket a sztereotípiákat, hogy a magyar nők így meg úgy... Mindig úgy érzem, hogy engem is sértegetnek ezekkel. Jöttek már, hogy a magyar nők rib@ncok... Kösz, kikérem magamnak.:)

Aztán a magyar nők slamposak, nem tudnak öltözködni, folyton farmerban vannak... Kikérem magamnak ezt is.

Aztán, a legjobb, h a magyar nők a pénzre mennek. Hát én konkrétan LESZ@ROM a pénzt.

Aztán most jön ez a fogas hülyeség. -.- Kicsi fogaim vannak, amik ráadásul szabályozva voltak, és most nem jut eszembe olyan az ismerőseim között, akinek nyúlfoga lenne. Szóval hagyjuk már a hülyeséget. Majd én is teszek ilyen kritikai észrevételeket a férfiakon. Jah, azt nem szabad, mert akkor jön az, hogy a nőknek miért vannak az egekben az igényeik, miért nem adják lejjebb. Hagyjatok már lógva, komolyan... -.-

2012. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Pj0tr ***** válasza:
Kedves kérdező. Ahhoz mi a francért kell pm-et írni, hogy sértegess és beszóljál azért, hogy pont ugyanolyan stílusban kaptad a választ, amiben kérdeztél?
2012. ápr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az neked kó/nyúlfogú? [link] know the difference...
2012. ápr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Nem látom a problémát a képen szereplő hölgy fogsorával.
2012. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Világosíts fel kérlek. Én most akkor nyúl meg lófogú vagyok? Eddig nem tudtam magamról :D


[link]

2012. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18-a: olyan képet mutass, amin szélesen mosolyogsz (amin az ínyed is látszik)
2012. ápr. 26. 17:17
 20/21 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagy magadtól szállva kérdező... Először el kellene jutni odáig, hogy valamelyik kapafogú egyáltalán a szájába akarja venni... Az ilyen öntelt p*csök miatt szólnak le minket...


25F

2012. máj. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!