Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valahogy túl sok a ló- vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valahogy túl sok a ló- vagy nyúlfogú nő/lány itt Magyarországon, fiúk, ti nem így látjátok?

Figyelt kérdés
Az ilyenek kifejezetten taszítanak. Elég ritka, hogy olyan aranyos, kisebb méretű fogakkal rendelkező csajjal tudjak összetalálkozni, mint amilyen a képen van: [link]

2012. ápr. 26. 00:15
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
fogorvos vagy?
2012. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Christian Death ***** válasza:
38%
Legjobbak az elol hianyzo 2 foguak, azok nem birnak megharapni szopas kozben.
2012. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nekem nem tunt fel
2012. ápr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
ez nem akkora gond nem értem mi a bajod vele neked is biztos van olyan szépség hibád ami taszító mint ahogy minden embernek van és senki se tehet róla és ha szeretem akkor a fog meg akármi más nem lehet akadály mert nem a fogsora miatt szeretem meg nem a külsőségei miatt hanem azért amilyen a személyisége
2012. ápr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1-es: nem :)

Egyszerűen csak taszítanak a nagyfogú csajok. Még a hosszú és/vagy nagy orrnál is jobban. És igen, pont azért taszítanak, mert vszleg az ő esetükben a legnehezebb elkerülni orális szex közben a fogazást...

2012. ápr. 26. 00:20
 6/21 anonim ***** válasza:
92%

mireföl ez a fogfetitizmus?

ne a nemzet nőit szidjad, inkább nézz tükörbe.

2012. ápr. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
kurv@ Csernobil!
2012. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
városban nevelkedtem, mi az a ló meg a nyúl? Amúgy nem. Menj ki amerikába, ott meg disznóp*cs*juak vannak. Lehet választani.
2012. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
98%
Aha megnézel egy lányt. Tökéletes a külseje de nagyok a fogai (ami hozzáteszem tud esztétikusan is kinézni). Te lepergeted az agyadban, hogy hú nagy fogak ez fogaz szopás közben. Ejtett téma... Nos neked sem szívesen lennék az eseted...
2012. ápr. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Azért van valami igazságalapja, amit í kérdező ír. :D


Én is láttammár elég sokat, igaz egyik lányba szerelmes is voltam, de orálhoz nem jutottam vele, szóval nem tudom hogy milyen lenne egy nagy nyúlfogúval orálozni. :D

2012. ápr. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!