Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mit szólnátok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit szólnátok?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy tetszik egy fiú, aki az egyik gyorsétterembe dolgozik (ő max 22 én meg 17 vagyok) és arra gondoltam, hogy odacsúsztatom neki a telefonszámom amikor fizetek, és ráírom, hogy hívjon fel. Mit gondoltok erről?

(am volt már, hogy szemeztünk, és kedvesen mosolygott rám, és odajött, hogy engem szolgáljon ki és ne más kollégája.)


2012. ápr. 25. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kiábrándító, de te tudod...
2012. ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tedd meg, szivem. Egyszer élünk. Csak nehogy megbánd. Egyébként nem gáz egyáltalán.
2012. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tedd meg nyugodtan, én örülnék ha kapnék ilyen ajándékot, bár meg is lepődnék hirtelen. :D
2012. ápr. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. ápr. 25. 17:57
 5/6 anonim ***** válasza:
én kaptam már ilyet,igaz szórakozóhelyen :D igy bámul 2-3 csaj,erre 1ik odajön,hoz ilyen kis összecsavart szalvétát,azt mondja,ez a tiéd. hát kibontom,benne 2telefonszám,meg pár szivecske :DD Aranyos volt,de végül nem lett belőle semmi :)
2012. ápr. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem tök normális módja annak hogy nyiss az irányába annak a fiúnak!


Reméljük jó srácot fogsz ki. ;)

2012. ápr. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!