Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Ilyen visszautasításhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ilyen visszautasításhoz mit szólnátok?

Figyelt kérdés
"Ne haragudj, de nem olyan vagy, mit amilyennek elképzeltelek. Nem hiszem, hogy lehet ebből valami."
2012. jan. 2. 11:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
ilyen nem létezik :D
2012. jan. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sztem egy picit még finomíts rajta. :D Nem kell beletenni, h illuzió romboló volt számodra. :D
2012. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem senki sem örülne neki,meg így is úgy is el kell fogadni,hogy visszautasítottak.
2012. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ez szerintem lehető legrosszabb, azt mondod kb hogy ő tehet róla


akkor legyen inkább a ne haragudj, de nem illünk össze/nincs meg a kémia

2012. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Csak nem akarok bunkó lenni. :) Akkor csak annyit: hogy "ne haragudj, de úgy érzem, hogy nem passzolunk eléggé"? :))
2012. jan. 2. 11:34
 6/14 anonim ***** válasza:
igen
2012. jan. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
11:33 Kifejezetten tetszik, köszönöm. :)) Tényleg ez a helyzet. "Nincs meg a kémia". Mondjuk inkább azt mondanám "hiányzik az a bizonyos bizsergés"... :)
2012. jan. 2. 11:36
 8/14 anonim ***** válasza:

igazából ugyanolyan mint a többi, hogy:

- bocsi barátom van

- bocsi ne haragudj nem vagy az esetem

- bocsi ne haragudj de nem érek rá,

- bocsi ne haragudj most nem akarok kapcsolatot

2012. jan. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ebből max. a második hasznosítható. Tudja, hogy nincs barátom, ezért akarok kapcsolatot. A "nem érek rá" szöveg szerintem lekoptatós és még az enyémnél is sértőbb. Lehet csak a 10. "nem érek rá" mondatra fog rájönni, hogy nem... De azért köszönöm. :)
2012. jan. 2. 11:44
 10/14 anonim ***** válasza:

az első találkozáson nem illik ilyet mondani,mert még nem ismert téged ki eléggé :) de igen vannak ilyen emberek,akik igy lazán kimondják,amit gondolnak.


"hát én se ilyennek képzeltelek pont.szerintem

tallizzunk egy párszór és még meglátjuk...(ha másképp nem megy haverként tekint rád a csaj,de akkor is van esélyed.igaz kicsi,de van) mindig megdicséred,kicsit rafkós szövegeket nyomsz le :D

2012. jan. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!