Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy duci fiuval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy duci fiuval?

Figyelt kérdés
Járnátok egy olyan fiuval aki egy kicsit duci, de arcra szép, meg tök normális??
2009. jún. 21. 23:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

00:09 Köszi a választ. Amugy nincsen se kiközösítés, se megszólás semmi. Sokan azért is szeretnek mert jó party arc vagyok, és segítek sokmindenkinek. Van az osztályban egy nálam nem dagattab srác de ő is duci, és azt azé fikázzák mert pl tesin semmit sem tud megcsinálni, meg egy félös.

És vele ugy a lányok nem is beszélnek. Engem meg nagyon sokan hivnak minden hova, és sok lánynak a haverja vagyok. Végülis lány még sosem szolt meg igy a testem miatt akivel igy jó haverságban vagyok. Pl van az osztályban 13 lány. abbol akikkel jó haverságban vok 9 .

2009. jún. 22. 00:15
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

na látod nincs veled semmi baj:)))

vannak barátaid jól érzed magad ez a lényeg..

nekem is egy macisabb testalkatú barátom van és imádom:P sokkal jobb őt ölelgetni mint egy kis vékony nádszálat:)

2009. jún. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na ná hogy igen:) Eddíg minden pasim ducibb volt:) nem is jó a csontsovány:)
2009. jún. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A duci fiúk is lehetnek nagyon vonzók és sármosak, sok lány kifejezetten a macis pasikra bukik. Ha kedvesek, aranyosak, jó a humoruk, szeretik az embereket, akkor minden rendben, ugyanolyan esélyekkel indulnak a lányoknál, mint a szépségkirályfik. Szerintem Te jó arc lehetsz, mivel segítőkész, rendes srác vagy, és szerencsésnek mondhatja magát az lány, aki veled fog járni. A duci srácoknak csak egy dologban kell óvatosnak lenni: az öltözködésben, minden jól áll nekik, ami ápol és eltakar. Feszes, tapadós pólók felejtősek, helyettük a bő, lezser pólók és ingek a megfelelők. A rövidnadrág is felejtős, helyette jól szabott hosszúnadrág (vagy max. bokavillantó, esetleg halászgatya) a jó választás.

Kívánom, találd meg az életben a boldogságot, és ne add olcsón magad: egy ilyen értékes ember, mint Te, csak hasonlóan értékes lánnyal érezheti jól magát, üresfejű csinibabákkal ne foglalkozz. :-)

2009. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha macisan duci akkor igen!
2009. jún. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenki biztatását. :)
2009. jún. 23. 09:19
 17/18 anonim ***** válasza:

Ha normális a srác, vannak belső értékei, az arca helyes, szimpatikus akkor igen! De nagy különbség van a duci meg a kövér között mert például egy extrémen elhízott sráccal nem tudnák járni... :S De ha csak egy kis felesleg van rajta, mackós akkor az nekem nagyon bejön. :)

23L

2009. júl. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

persze.(:

17/L

2010. ápr. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!