Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Járnátok egy duci fiuval?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járnátok egy duci fiuval?

Figyelt kérdés
Járnátok egy olyan fiuval aki egy kicsit duci, de arcra szép, meg tök normális??
2009. jún. 21. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
attol függ h mennyire duci
2009. jún. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
hát én igazából inkább az izmost tetre bukok meg arra is ami nem annyira izmos de nem duci. hát végülis aválaszom nem. ...
2009. jún. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
mennyire duci? ha magas a fiú.. akkor annyira fel sem tűnik szerintem..
2009. jún. 21. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

mivel fiú vagyok, nem.


de van pár lány ismerősöm, akik nem csak duci, hanem durván nagy srácokkal jártak, azért, mert idők folyamán beléjük szerettek... szal ktiartás, tesó, jön majd nő


18F

2009. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem. Mert az osztályunkban van 2 lány is akikkelel nagyon jóba vagyok, és állandóan ölelgettek. De sajna már vége van a sulinak :D. Meg volt egy csaj akibe rohadtul szerelmes voltam, meg sztm ő is belém. De a barátja az én legjobb barátom és én nem akartam ezért vele. de már szeretnék egy kapcsolatot. 14/f
2009. jún. 21. 23:41
 6/18 A kérdező kommentje:
23:40 az a jó nekem hogy magas vagyok. de gondoltam rá hogy neki állok fogyozni, mert most vok igy igazán növöben. és tudnék sztm fogyni.
2009. jún. 21. 23:43
 7/18 anonim ***** válasza:

Sportolj!

Ne fogyókúrázz még ilyenkor, mert az izmaid láthatatlan méretűre esnek össze.

Viszont, ha sportolsz, akkor zsír szépen megy lefelé, az izom fölfelé, a lányok szeme meg egyenesen feléd!

2009. jún. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
53%
Belül kell eldöntened, hogy milyen vagy, és változz olyanná külsőleg, ne az érdekeljen, hogy más mit gondol.
2009. jún. 22. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nagyon sokat biciklizek már kiskorom óta. de ez amint látom nem elég. Csak az az igazság, hogy nem is akarok fogyni.

Hogy mér?: mert csak. nem tom én sem.

2009. jún. 22. 00:05
 10/18 Jodi válasza:
78%

Figyelj,sztem egy duci ember is ugyanolyan ember ,és ne érezd magad kisebbrendűnek,mert te nem vagy egy Brad Pitt...Milyen lenne a világ csupa Brad Pitt-ekkel! Jó,adj magadra ,és ne hanyagold el a ruházatod sem ,de hidd el egy duci fiú is ugyanolyan ,mint a többi.Hidd el ha a lányokkal jól bánsz és kedves vagy ,nem az alakodat fogják nézni ,hanem a belső szépségedet!

Ilyen idősen nem szabad depisnek lenni ezért,mert kihat az egész életedre.Higy nekem,és ne foglalkozz az olyan emberekkel,akik kiközösítenek ezért!

Sok szerencsét a szerelemben és az életben.

2009. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!