Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randikérő levélre nem válaszol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randikérő levélre nem válaszolt - írjak még egyszer neki?

Figyelt kérdés

Ismeretlen lány, 3-4 hetente (tök kiszámíthatatlan, hogy mikor van ott) ugyanott fordulunk meg egy kis időre. Egyszer megtudakoltam a nevét, de több infót nem mondott. 2 hete a szüleivel volt ott. Odaléptem eléjük egy szál gyöngyvirággal, és a lánynak adtam. ("szia, ezt a virágot neked hoztam) Ő elmosolyodott, megköszönte majd elfogadta, de beszélni nem beszéltünk egymással. Reméltem, hogy következő héten megint ott lesz, de sajnos nem láttam... "kinyomoztam" az e-mail címét, és írtam neki egy nagyon diszkrét, egyáltalán nem nyomulós levelet (3 sort), hogy lenne-e kedve valamikor ismerkedni. Azóta semmi válasz, az e-mail megírása óta több, mint 1 hét telt el. Szerintetek hagyjam?

Nem vagyok tolakodó, szerintem a virág is aranyos gesztus volt, és még ha nem is tetszenék neki, még ha lenne is barátja...... Olyan nagy kérés lenne, hogy válaszoljon? :) Lehet, hogy régimódi vagyok?


2012. ápr. 23. 16:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet h rossz a cím.
2012. ápr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A cím működik, biztosan megkapta!
2012. ápr. 23. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy azt a címet nézte. Írj neki facebookon, sokan azt jobban nézik, mint az emailjüket. Vagy kérdezd meg személyesen.
2012. ápr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Facebookon nincs fenn, az e-mailt biztos forrásból tudom, és a neten rákeresve is hozzá tartozik.

De ez most részletkérdés, tegyük fel, hogy olvasta a levelem (ez biztos)... miért nem válaszolt? Szerintetek írjak neki még egyszer? Bizonytalan, hogy mikor futunk össze legközelebb (meg az is lehet, ha nem válaszol, nem kerülni fogja azt a helyet, ahol összefuthat velem, nem? )

2012. ápr. 23. 17:41
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sz_rik rád magasról. Lépj tovább.
2012. ápr. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!