Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mit írjak a randikérő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit írjak a randikérő levélbe? Vagy inkább várjak még, hátha lesz alkalom szóban?

Figyelt kérdés

Novemberben a templomban egy gyönyörű lány mellé ültem.... Mise végén megszólítottam, elmosolyodott, de csak annyit tudtam meg róla, hogy Ritának hívják. A keresztnevét nem árulta el, "az titok" - mondta. Iwiw-en persze nem találtam meg, sem facebookon, semmit sem tudtam róla. Azóta mindig ugyanarra a misére mentem, remélve, hátha összefutok vele. Ő néha megjelent, néha nem, de vagy az apukájával volt, vagy mással, nem volt lehetőségem megszólítani. Tegnap viszont felkutattam az egész internetet utána, és végül megtaláltam a teljes nevét, egy suli-fórumon még az e-mail címét is.

Mit tanácsoltok, mit írjak (ha írjak)? Nagyon tetszik, szeretném megismerni, de ezt azért így mégsem írhatom le neki, nem? Nagyon tetszik. De attól félek, ha engem nem talál szimpatikusnak, soha többé nem látom, vagy nem is tudom. Valami ötlet? Én 26 ő 23 éves.

Valószínű egy ilyen lánynak van barátja már, de... azért jó lenne ezt tőle hallani, vagy nem tudom.

Rosszul jönne ki, ha nem a tőle megtudott e-mail címre írnék levelet?


2012. ápr. 2. 18:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Lol Öcsém! Templomban csajozni fúúú de gáz..:D Lehet temetésen szedted fel xd
2012. ápr. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
marha vicces... de miért gáz templomban csajozni? Mellesleg nem azért mentem a templomba, hogy csajozzak, véletlenül ültem mellé....
2012. ápr. 2. 19:07
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagy most komolyan, csak azért hagyjam a csajt, mert templomban láttam meg?
2012. ápr. 2. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
neeeee. te bolond vagy. xdd templomba csajozni. bázzmeg. xdd
2012. ápr. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 asdface ***** válasza:

Írsz neki és kehet van kedve ismerkedni vagy nem írsz neki és nem látod többet, mert elköltöztek vagy kitudja.

Egy férfit a tettei határozzák meg. Én írnék neki.

Ha nem az övé a mail cím, akkor mi van?

Nincs veszteni valód.

Sok sikert!

2012. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
sztem írj neki. hogy akar -e veled találkozni hogy azé győződj meg róla hogy neki is bejösz te.
2012. ápr. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!