Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha a pasitok elvisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha a pasitok elvisz vhová, pl. moziba, szórakozóhelyre, kajáldába, stb. , szóval mindig hagyjátok, h ő fizessen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy általában úgy illik, h a fiú fizet, de a sokadik alkalom után már kicsit kínos nekem. Vagy csak én vagyok így ezzel? Nem akarom őt kihasználni ilyen szempontból, mondtam is már neki ,h nem muszáj mindig mennünk vhova, nekem úgy is jo ha csak sétálunk, v leülünk vhol, a lényeg az h együtt legyünk. Hogy mondjam neki, h nem akarom, hogy mindig ő fizessen?

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. ápr. 22. 23:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

Hááát megmondom őszintén: nő vagyok és úgy gondolom, hogy a férfinek kell fizetnie. DE mivel nem vagyok az a fajta aki kihasználja és lehúzza a pasikat más módon is kompenzálhatom pl. magamhoz meghívom vacsira vagy veszek valami apróságot neki, meglepi program stb.

A legutóbbi párom olyan volt, hogy a legapróbb dolgot is kifizettette velem, ha neki nem volt rá szüksége, elvárta, hogy én fizessek szóval bőven kihasznált.

2012. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
56%

# 11-nek


ha a párod az olyan dolgokat, amik csak neked kellenek, nem is használja, de te megveteted, akkor szerintem normális, hogy neked kell állni annak az árát, ez nem kihasználás, pont az a kihasználás, ha olyan dolgokért is fizetteted a párod, ami csak a te luxus igényeidet szolgálják

2012. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Egyébként nekem is volt egy ilyen exem, aki "most épp nincs egy vasam se" - alapon mindig velem fizettette a kaját, piát, cigit, stb. Ha erre gondolok, akkor én is azt mondom, h ennyi jár nekünk, nőknek. :p

Na persze, azt sosem hagynám h ruhát, cipőt, v bármi iestmit vegyen nekem.

2012. ápr. 23. 21:48
 14/16 anonim ***** válasza:
59%
Első válaszoló voltam...hát akkor egy cipőben járunk... :p
2012. ápr. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%

12-esnek:

Fogalmad sincs a dolgokról! Nem egy autóról beszélek hanem pl. egy tejfölről

2012. ápr. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Én kompromisszumot kötöttem a barátommal. :D

Pl. ha elmegyünk moziba, a jegyeket ő fizeti, én meg a kukoricát, meg az üdítőt. :) Nem akarta elfogadni, de végül beadta a derekát. :D Szépen elmagyaráztam neki, hogy én így érzem jól magam. Egyébként sem szeretem, ha rám költenek.

2014. febr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!