Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok, ha a pasitok elvisz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha a pasitok elvisz vhová, pl. moziba, szórakozóhelyre, kajáldába, stb. , szóval mindig hagyjátok, h ő fizessen?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy általában úgy illik, h a fiú fizet, de a sokadik alkalom után már kicsit kínos nekem. Vagy csak én vagyok így ezzel? Nem akarom őt kihasználni ilyen szempontból, mondtam is már neki ,h nem muszáj mindig mennünk vhova, nekem úgy is jo ha csak sétálunk, v leülünk vhol, a lényeg az h együtt legyünk. Hogy mondjam neki, h nem akarom, hogy mindig ő fizessen?

Ti hogy vagytok ezzel?


2012. ápr. 22. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Igen, kicsit kinos de legalább látszik, hogy úriember. Tőlem az ex-em sokszor elvárta(jobban mondva követelte), hogy fizessek neki sört, vegyek cigit,stb...mert állitólag neki "nem volt" pénze.
2012. ápr. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%

néha nem hagyom, hogy ő fizessen ha kicsit makacsabb vagy akkor sikerül


16L

2012. ápr. 22. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
70%

Én a párommal az első randi során megbeszéltem, hogy szeretném fizetni mindig a saját fogyasztásomat, mert nem azért járok vele, mert azt akarom, hogy fizesse ezt meg azt.

Nyilván ha egyszer közös háztartásunk lesz, akkor nem számít, hogy mikor ki fizet, és nem szórakozunk majd ezzel a mindenki fizeti a sajátját dologgal. De amíg nem közös a pénz, szerintem az a korrekt, hogy vagy saját fogyasztást fizettek, vagy egyszer ő, egyszer te.

2012. ápr. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
29%
Úgy illik, hogy a férfi fizet ilyenkor.
2012. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, azt hiszem az lesz a legjobb ha megbeszélem ezt vele.

Azért kiváncsi lennék a fiúk válaszaira is,ők mit gondolnak erről?

2012. ápr. 23. 00:23
 6/16 anonim ***** válasza:
29%

"Úgy illik, hogy a férfi fizet ilyenkor"

ezt a választ én írtam, és fiú vagyok.

2012. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
37%
engem legelőször hívott meg, utána fele fele fizettünk
2012. ápr. 23. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
63%

csinálhatod több féle képen.

te hívod el moziba,ezért egyértelmű,hogy te fizeted.

vagy a pénztár előtt közlöd,hogy most te hívod meg.

odamész és fizetsz.

szerintem ennek mindenki csak örülni és kellemesen meglepődni tud.

ha meg nem vagy valami királyi család sarja,akkor rád nem vonatkozik a fiú fizet mindig illemszabály.

2012. ápr. 23. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
29%

A férfiak elvárják, hogy fizethessenek, ennyit tényleg megtehetnek a nőkért.

Én szeretem magam nőnek érezni, szeretem, ha kényeztetnek és olyan partnereim voltak eddig, akik a tenyerükön hordoztak.

Ettől persze el lehet térni, ha úgy állapodtok meg, de szerintem nem kellene ennyire emancipálódni, ennyi jár a nőknek.


24/L

2012. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%
Az első 1-2 alkalom oké. De mivel nem vagyok milliomos utána nyugodta mehet fele-fele. Ha meg csak azért kellettem hogy fizetgessek, akkor repül a leányzó.
2012. ápr. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!