Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy kérdezzem meg hogy járunk-e?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kérdezzem meg hogy járunk-e?

Figyelt kérdés
Hát van egy rokom és neki a bnője ez a lány és nekem naon meg teccet és már be valottam neki hogy szeretem és ő is belém szeretett és már csak meg kellene kérdezni hogy jár e velem de nekem nem teteszik hogy: járunk-e?? mer nekem nem jön be vagy csokoljam meg segítsetek!!!
2009. jún. 20. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Leszel a barátnőm? tőlem ezt kérdezték, és igent mondtam

:)

22l

2009. jún. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

aztán megkérdezte, hogy akkor megcsókolhatlak? és erre is igent mondtam :)

22l

2009. jún. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem kell megkérdezni!:) Egyszerűen csak talizzatok, érezzétek jól magatokat, aztán a randi végén jöhet egy csók. Nem kell azt megbeszélni, hogy jártok. Ha csókolóztok, akkor az már egyértelmű... és ha neked is tetszik ő, neki is te, és már meg is beszéltétek, akkor biztos lehet benne, hogy meg akarod majd csókolni a randin. Szóval meglepetés sem fogja érni, úgyhogy visszautasítani sem fogja a csókodat (főleg mert tetszel neki). Úgyhogy go randi, aztán csók! Nem kell ide kérdés!;)

16/L

2009. jún. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Most olvastam az első válaszolót!:D Ez is nagoyn ari!:D Tőlem ezt kérdezné egy srác, úgy bepirulnék...:$:D
2009. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Köszi :):) szerintem is olyan aranyos volt, biztosra ment (mondjuk 3 napos ismeretség után):P :) és mindez már csaknem egy éve :)

22l

2009. jún. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
énis úgy jártam, mint az első válaszoló :D
2009. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

El tudom képzelni

"Pistike: tudod Luca te nekem nagyon tetszel

Luca: te is nekem

Pistike: akkor most megcsókolhatlak

Luca: őőő... igen...."

Viccet félre téve, nem kell ezt megkérdezni, ez majd úgyis kialakul.

2009. jún. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösz mindenkinek!!!!! meg kérdeztem és járunk az 1.komentár bevált de azért köszi mindenkinek
2009. jún. 23. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!