Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szingli 14-18 éves lányok! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szingli 14-18 éves lányok! Ti hova jártok szabadidőtökben, hol ismerkedhetnék meg veletek?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 16. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
facebook-ra jár az összes...egyik sem csinál semmit...nem sportol, nem tud főzni sem, vásárolni is listával mennek, max bulikba járnak...tisztelet a kivételnek
2012. ápr. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
jack danielnek igaza van!
2012. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Beadta az első válasz, mert teljesen igaz.
2012. ápr. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
*kivéve, ha ruhákat mennek vásárolni a plázákba
2012. ápr. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

nem teljesen igaz az első válasza..:D énis 15 vagyok és járok focizni, meg bicózni meg amit lehet..:)

am a válasz.. szerintem nézz fel városba vagy park mi is ott szoktunk lenni meg még elég sokan :D

2012. ápr. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
már nem azért de szerintem egy lánynak nem áll jól sem a focizás sem pedig a biciklizés...de gondolom hogyha parkba jársz akkor bmx-ezel vagy dirtölsz
2012. ápr. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló azt irta, hogy vásárolni is listával mennek. Nem értem ezzel mi a probléma. Én mindig ezt teszem, körbe nézek otthon, megnézem mi hiányzik, felírom egy lapra és elmegyek a boltba. Lista nélkül is működik a vásárlás, de ilyenkor egy dolog rendszeresen kimarad. Válaszom a kérdésre: könyvtárak, uszodák, parkok.
2012. ápr. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
igen a listás valahogy kicsit túlzás volt mert tegnapelőtt mikor voltam a spar-ba akkor ott volt két p*csa és épp vásároltak ....felírták mi kell venniük és nem találták és ott baszakodtak mindig előttem és valahogy felb@szta az agyamat
2012. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ket holgy alapjan nem mondhatsz iteletet az osszesrol.
2012. ápr. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Attól függ, kit keresel. Azaz milyen lányt. Főteret, parkot annyira nem ajánlom, mert kupleráj az egész.

Egyébiránt: sport pályák (ha a csaj tényleg sportol és nem csak azért jár, hogy legeltesse a szemét), kultúráltabb szórakozóhelyek, esetleg táncórák...

több nem jut eszembe hirtelen, de ezt a néhány mondatot azért korhoz is kötném.

sok sikert!:)

(ja és az általánosításról pedig illő lenne leszokni egy-két hozzászólónak)

18/L

2012. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!