Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellett volna tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Egy pasival már egy honapja kavartunk msnen is és mondta h logjunkegyszer együtt és mennyünk fel hozzájuk DVDzni....Mondtam h persze oké....és azelőttnemnagyon beszéltem vele élőben...deh ott már filmnézés közben smároltunk....deh akormég nem jártunk...és film végén leakart velem feküdni..és mivel még szűz vagyok ezért nem mentem bele persze......nem tudom hogy jol tetteme?? a pasival azóta sincs semikülönös beszélgetünk néha..meg néha irja h mikor találkozunk legközelebb mikor emgyek hozzáá..nemtudom h mit tegyek....segiccsetek....erről apasirol tudni kell h félhonaponta vaáltogatta a barátnőit.joltettem h nem engedtem neki???előre is köszönöm a válaszokat...
2008. ápr. 17. 16:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nme akarlak elkeseriteni de tenyleg csak egy stirgula lennel a noteszaba. egyertelmu h miert akarja h atmenj hozza hisz akkor szabad a palya. ha tobbet akarna toled akkor igyekezne veled eloben is beszelni, elhivna teged vhova vmi kellemes helyre. de igy... en nem mennek bele... sot mi tobb surgosen kivernem a fejembol mig nem keso... hidd el ha odaadod magad es megkapja azt amit akar lehet h lelep, mert mar nem vagy erdekes a szamara es akkor te orokre banod azt a pillanatot raadasul jol megbantott az erzelmeidben. amikor 16 voltam nalam is volt olyan pasi aki csak azt akarta es mivel nem adtam magam oda lelepett. akkor anyukam azt mondta az ilyen nem erdemel eyetlen egy konnycseppet sem. Ma mar dupla annyi idosen jo par rossz tapasztalattal a hatam mogott biztosan mondhatom az ilyen pasas nem er tiszteletet.. Hidd el el fog jonni az igazi elobb utobb meg olyan fiatal vagy es ha vki szeret akkor fog rad varni mig te ready leszel. olyannak erdemes odaadni magad aki megerdemel es szeret teged es szerelembol teszi nem pedig fitogtatasbol.
2008. ápr. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Megy a medve az erdőben, egyszer csak meglátja a nyuszikát sírni egy kövön. Odamegy hozzá, megkérdi:

- Miért sírsz, nyuszika?

- Megerőszakoltak.

- Hol?

- A folyóparton.

- Mikor?

- Hát, tegnapelött, tegnap... és most is oda megyek.

2009. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!