Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkó voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó voltam vele? Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
MÉg áprilisban megismerkedtem egy fiúval egy találkozón. A műsor után elmentünk sétálni, és beszélgettünk, majd nekem mennem kellett. Mondta, hogy találkozznk még és belementem. de sajnos nem volt időm év vége felé, viszont emaileztünk...egész nyáron át. Szeptemberben végülis találkoztunk...A beszélgetésből kiderült számomra, hogy ő többet érez...és szeretne többet találkozni velem. Aztán megbeszéltünk egy köv talit, de lefújtam végül. Rájöttem, hogy nekem nem jön be, és találkozni sem akarok vele. A barátnőm azt mondta, hogy csúnyán szédítettem őt, és most meg átvertem. Ez igaz?
2010. nov. 23. 21:40
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
17/L :)
2010. nov. 23. 21:44
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

-Ez igaz?

-Igen,igaz.Ennyi

2010. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
remélem elmondtad már szegény srácnak
2010. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

De legalább megmondtad neki, hogy nem lehet semmi köztetek?

Mert ha nem, akkor az a bunkóság. A nyári e-mailezés gondolom a te részedről baráti volt csak. Ha abban írogattál olyat, ami egyértelműen azt jelentette, hogy te benne lennél egy kapcsolatban, akkor igen, szédítetted, és az nem túl szép dolog.

De ha nem szédítetted, és megmondtad neki egyenesen h mi a helyzet, akkor szerintem nincs probléma.

21L

2010. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

nem említettem neki, hogy szeretnék vele kapcsolatot..sőtnéha ő küldött 2 értelmű smseket XD na mind1 :)

nem mondtam el neki, hogy nem akarok tőle semmit...csak úgy felszívódtam :(

2010. nov. 23. 21:50
 6/19 anonim ***** válasza:
50%
Nem bunkóság volt. Szimpatikus volt, beszélgettetek, ő meg beléd szeretett. Illemből kéne valakivel járni, hogy nehogy megsértsük? Maximum legközelebb jobban gondold át.
2010. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem mond meg neki, most még nem túl késő. Egy csomó lány csinálja különben ezt, amit most te, hogy hagyja, a pasi magától jöjjön rá, hogy nem kell.

De szerintem ez nem szép dolog, úgy korrekt, ha egyenes vagy vele. Így nem reménykedik még pár hétig feleslegesen.

21L

2010. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Még a megbeszélés előtt kellett volna visszautasítani.
2010. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű vallomásért egyértelmű visszautasítás jár, nem felszívódás.
2010. nov. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem mondtam el neki, hogy nem akarok tőle semmit...csak úgy felszívódtam :("


Hát, csak gratulálni tudok!!! -.-"

Remélem a srác hamar túllép rajtad, jobb csajt érdemel! Ez a legnagyobb szemétség szerintem, hogy valaki "csak úgy" felszívódik!Legalább mondd meg neki...a gyávák teszik ezt, hogy csak úgy "felszívódnak".


18/F

2010. nov. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!