Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek bunkó voltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bunkó voltam vele? Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
MÉg áprilisban megismerkedtem egy fiúval egy találkozón. A műsor után elmentünk sétálni, és beszélgettünk, majd nekem mennem kellett. Mondta, hogy találkozznk még és belementem. de sajnos nem volt időm év vége felé, viszont emaileztünk...egész nyáron át. Szeptemberben végülis találkoztunk...A beszélgetésből kiderült számomra, hogy ő többet érez...és szeretne többet találkozni velem. Aztán megbeszéltünk egy köv talit, de lefújtam végül. Rájöttem, hogy nekem nem jön be, és találkozni sem akarok vele. A barátnőm azt mondta, hogy csúnyán szédítettem őt, és most meg átvertem. Ez igaz?
2010. nov. 23. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem szédítetted, de ettől még bunkó voltál. Nem azért, mert nem jártál vele illemből, hanem mert egy normális "sajnálom, de nem" válaszra sem voltál képes.
2010. nov. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%

már majdnem irtam neked privit, mert pontosan olyan helyzetben vagyok mint a pasi, csak aztán megláttam a korod. Szal, ha véletlenül kiakadnék, akkor az nem neked szól.


Lássuk csak... nem volt időd... EGÉSZ NYÁRON? Mégis nem kéne utánajárni neked is? Emancipáció van! Egy lánynak ugyanúgy tennie kell ezért a dologért! Szegény srác, egész nyáron rád vár, te meg magas ivből sz.arsz rá. Mert azzal nincs baj, ha nem kell, de akkor miért nem tudjátok megbeszélni??? És ha évek múltán találkoztok az utcán, hogy néztek egymás szemébe?


És képzeld, ennél nagyobb szemétséget nő nem követhet el pasi ellen! Szerencsétlen őszinte pasinak ez jár???!! Majd gondolj erre, hogyha valaki olyan kerül az utadba, akinek csak 1 éjszakára leszel jó, hogy a másik meg hónapokig kűzdött érted. És igazából kúrvára nemis érdemelsz mást.

2010. nov. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem kell túlzásokba esni. Éretlen vagy érzelmileg, előfordul. A lényeg, hogy amíg nem mondasz határozott nemet, nem ülhetsz a babérjaidon, hogy a pasi márpedig rájöhetett volna.
2010. nov. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
fájjon csak annak a szerencsétlennek, mi? Őszinte normális tisztességes pasi, nembaj fájjon csak
2010. nov. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Wetya ***** válasza:
100%
Megbeszéled vele a találkozót, aztán nem lesz semmi belőle, hónapokig emaileztek aztán taliztok, majd végülis eldöntöd hogy nem akarsz semmit? Teljesen egyet értek az utolsó hozzászólóval, nekem hasonlómódon vágták át nemrég az agyam, hát mondanom sem kell, több heti felesleges reménykedéstől kímélted volna meg azt a fiút, ha azt mondod, "nem kösz, nem akarok semmit" vagy valami. De nem szólni neki, hogy mivan, sőt, egyenesen felszívódni, már megbocsáss de ez nemhogy inkorrekt dolog volt, hanem egyenesen bunkóság. Remélem az ő szíve nem tört össze anyira, az még enyhítő körülmény lehetne. Tudod az a legnagyobb baj ezzel, hogy sok csaj jár el hozzád hasonló módon, és azok a srácok, akik (ahogy az előző is mondta) őszinték, normálisak, tisztességesek, még talán kedvesek is, ezekután jóval komolyabb fenntartásokkal fognak viseltetni, és emiatt lehet, hogy egy ártatlan, és arra végképp nem érdemes lánnyal fognak "kiszúrni". Hát mindehez csak gratulálni tudok!
2010. nov. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Wetya ***** válasza:
utolsó voltam, 20/F
2010. nov. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Wetya ***** válasza:
előző voltam, 20/F
2010. nov. 24. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de ez szemétség volt.


Elgondolkodhatnál, hogy milyen érzés lenne, ha ezt veled csinálnák. Általában nem vagyok rossz indulatú, de megérdemelnéd, hogy te is ilyen helyzetbe kerülj. Bár nem lepődtem meg ezen, engem is megszívattak már többször is a lányok.


Mit kellett volna tenni? Amikor rájöttél hogy nem jön be neked, szépen írtál volna neki pár sort, hogy bocsi de ebből nem lehet semmi, felejts el. Neki kicsit rossz lett volna, de 3-4 nap és kiheveri. Így meg lehet még azóta sem próbálkozik más lányokkal, mert reménykedik, teljesen hiába. Ez sokkal rosszabb érzés. Én tudom.... :(((


21F

2010. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
nem, ez sem megoldás. A pasi el se mondhatta, hogy mit akar. Levélben csak 1 fokkal jobb, de ugyanúgy nem fog a pasi nyugodni, mert belefolytották a szót.
2010. nov. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!