Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kellett volna tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellett volna tennem?

Figyelt kérdés
Egy pasival már egy honapja kavartunk msnen is és mondta h logjunkegyszer együtt és mennyünk fel hozzájuk DVDzni....Mondtam h persze oké....és azelőttnemnagyon beszéltem vele élőben...deh ott már filmnézés közben smároltunk....deh akormég nem jártunk...és film végén leakart velem feküdni..és mivel még szűz vagyok ezért nem mentem bele persze......nem tudom hogy jol tetteme?? a pasival azóta sincs semikülönös beszélgetünk néha..meg néha irja h mikor találkozunk legközelebb mikor emgyek hozzáá..nemtudom h mit tegyek....segiccsetek....erről apasirol tudni kell h félhonaponta vaáltogatta a barátnőit.joltettem h nem engedtem neki???előre is köszönöm a válaszokat...
2008. ápr. 17. 16:40
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elfelejtettem hozzátenni h 16 éves vagyok....mégegyszer köszönöm a válaszokat.
2008. ápr. 17. 16:41
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, h jól tetted, volt már normális beszélgetésetek????? lehet, h csak le akar veled feküdni. EMlékszem, az első előtt egyszer a barátommal mi is csókolóztunk a kanapén és ő szeretett volna lefeküdni velem, de én aztán nem akartam, h egyrészt egy kanapén történjen meg az első, másrészt alig ismertem akkor. Végül kb fél év után történt meg, amikor már szerelem is volt közöttünk. Ne add oda magad az ilyeneknek, csak aki megérdemli. Ha akar valamit tőled, az idővel ugy is kiderül. Te ne görcsölj azon, h nem adtad oda magad, kell hogy legyen méltóságod.
2008. ápr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hat szerintem ha a fiu amugy is egy kaszanova akkot jol tetted hogy newm adtad neki oda magad..amugy en is igy vok!!ebben a helyzetben...de ha az a fiu tetszik neked es te is neki akkor bezeljetek meg a tortenteket es dontsetek.es ha ugy alakul es ha te is szereted vele a szexet akkor csak rajta....egy 16 eves lany...
2008. ápr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jol tetted hogy nem adtad oda magad neki.mert megis csak egy kanapenveszitsd el a szuzesseged???...es meg lehet jo is ki fog sulni belole.hisz igy azt is erzi h ne adod adod oda magad minden fiunak aki le akar veled fekudni!!!!es meg az is lehet h szerelem lesz a vegen!!!!11
2008. ápr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszönöm idáig is a komomenteket csak az a baj h én angyon szeretem és ő sztem csak leakart feküdni...mer tez egy honapja történt és azóta suliba én probálom kerülni és ő is csak rámköszön igaizbol msnen szoktunk beszélgetni.....merg msotis kérdezgeti h mikormegyek át hozzá...deh gondolom h azt akarja..és igenis casanova tényleg....mert a volt barátbőjétől is azt hallottam h őt is összevissza csalta...nemtudommilegyen...elmennyek ujra hozzá?
2008. ápr. 17. 17:05
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem is nagyon jó, hogy nem feküdtél le vele. Ha komolyabbat akar, akkor tud várni! Beszélgessetek továbbra is és előbb ismerd meg jobban, mert 1 hónap alatt nem lehet kiismerni valakit.

Mondjuk ha tényleg ekkora Casanova, akkor valószínűleg te is csakegy trófea lennél neki. És most azért akarja hogy felmenj hozzá, hogy végre megtörténjen a dolog. Mert bántja a dolog, hogy eddig még nem sikerült téged lefektetnie.

2008. ápr. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de a leírásodból egyértelmű, hogy csak egy strigula lennél a noteszébe ha lefeküdnél vele.

Próbáld rávenni, hogy valami olyan helyen találkozzatok ahol nyűzsgés van (kávézó, cuki, szabadban vhol) ha beleegyezik, akkor talán nem csak strigula lennél. Ha nem egyezik bele akkor szerintem felejtsd el...

Szerintem ha igazán érdeklődne irántad nem csak msn-en beszélgetne veled, hanem keresné a suliban is a társaságodat.

2008. ápr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
hát..igen ebben teljesen igazatokvan..köszönöm szépen a válaszokat...
2008. ápr. 17. 20:30
 9/12 anonim ***** válasza:
mar bocs de mit van mindenki ugy kiborulva a kanape miatt??????szerintem nincs semmi gaz abban hogyha vki agy helyett a kanapen vesziti el a szuzesseget! Egyebkent meg miert nem mondod meg neki mit erzel?szerintem ha szoba hoznad a temat elobb utobb kiderulne milyen szandekai vannak! na sok sikert;)
2008. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát nagyon jó, hogy nem tetted meg!!A srác csak kiakart használni..élni akart a lehetőséggel, hogy ott van egy csaj nála és, hogy majd biztos a csaj is leakar vele feküdni.....:S!!NEm lenne kellemes és jó élmény egy olyan pasinak odaadni a szüzességedet akit csak 1 hónapja ismersz...és csak msn-ről...még nem is jártatok....:Smég az is korai lenne..nagyon korai...de így hogy alig beszéltetek...hagyd a fenébe ezt a pasit!!nehogy felmenj hozzá mégegyszer!!isten ments!!!!!!ne is gondolkozz iylenen hogy jól tetted vagy sem!!!!!felejtsd el!!vannak a világban 100x normálisabb, aranyosabb, értelmesebb pasik akik megérdemelnek téged:)

remélem segítettem:)

2008. ápr. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!